• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.066 gebruikers
  • 9.375.093 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mickey's Once upon a Christmas (1999)

Animatie | 66 minuten
3,05 114 stemmen

Genre: Animatie

Speelduur: 66 minuten

Alternatieve titels: Kerstverhalen van Mickey en Zijn Vriendjes / Mickey en Zijn Vriendjes

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Alex Mann, Jun Falkenstein, Bradley Raymond, Toby Shelton en Bill Speers

Met onder meer: Wayne Allwine, Tony Anselmo en Bill Farmer

IMDb beoordeling: 7,0 (12.179)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mickey's Once upon a Christmas

Mickey, Minnie, Goofy, Donald, Katrien en Pluto halen tijdens kerstmis herinneringen op, verteld in drie kerstverhalen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Narrator (stemrol)

Mickey Mouse (stemrol)

Minnie Mouse / Huey / Dewey / Louie (stemrol)

Donald Duck (stemrol)

Daisy Duck (stemrol)

Chip / Daisy / Aunt Gurtie (stemrol)

Uncle Scrooge McDuck (stemrol)

Goofy / Pluto (stemrol)

Dale (stemrol)

Young Max Goof (stemrol)

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14518 berichten
  • 4517 stemmen

Best leuk. Het eerste filmpje met Donald en de neefjes is nog het beste doordat een (dan weliswaar oud) concept heel fijntjes wordt uitgewerkt met redelijk wat humor. Filmpje twee met stuntelige Goofy vind ik dan veel minder en Mickey en Minnie redden het net aan. Nergens echt bijzonder, noch in verhaal noch in animatie, maar met het hart op de juiste plaats en al met al goed uit te zitten. Wel af te raden op wat cynische dagen, want het glazuur barst soms echt van je tanden, zo zoet. 3,0*.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87595 berichten
  • 12846 stemmen

Matige collectie.

Drie shorts die elk een eenvoudig kerstverhaaltje brengen, sommigen gebaseerd op bekendere verhalen (het Groundhog Day principe wordt weer een keer bovengehaald bij de eerste). En dan overgoten met een stevige, romige Disneysaus.

Het is wel duidelijk het modernere Disney werk, dat betekent nog wat cleaner en nog wat meer opgekuist qua visuele stijl. Het gebeurt niet vaak, maar bij Disney kan ik dan toch net iets meer met de classic look, dus dat miste ik hier wel een beetje.

Weinig charme dus, visueel ook redelijk goedkoop en ook de kerstverhaaltjes weten maar matig te overtuigen. Zo rond deze periode is het dan nog wel gepast en kijkbaar, maar er zijn toch betere keuzes te maken denk ik. Een matige anthology, al ben ik sowieso niet het doelpubliek van dit soort films natuurlijk.

1.5*


avatar van ibendb

ibendb

  • 5037 berichten
  • 3220 stemmen

Het is jaren geleden dat ik deze film voor het laatst zag. Als kind draaiden we deze film een paar keer per kerstseizoen op VHS. We moesten lachen om de kalkoen die vastzat in de schoorsteen, Donald Duck die weer eens zijn geduld verloor en Goofy die een brief naar de Kerstman probeerde te sturen. Het derde verhaal, waarvan ik nu weet dat het een hervertelling is van The Gift of the Magi, sprak me als kind nooit aan.

Toen ik het opnieuw bekeek in high definition viel vooral de goedkopere animatie op. Het laat zien dat Disney hun goedkopere animatiestudio hiervoor gebruikte.

Desalniettemin heb ik me goed vermaakt en vond ik het derde verhaal veel hartverwarmender dan de vorige twee.

3,5*