• 15.795 nieuwsartikelen
  • 178.174 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.599 stemmen
Avatar
 
banner banner

Goyôkiba: Kamisori Hanzô Jigoku Zeme (1973)

Actie / Erotiek | 89 minuten
3,42 38 stemmen

Genre: Actie / Erotiek

Speelduur: 89 minuten

Alternatieve titels: Hanzo The Razor: The Snare / Razor 2: The Snare

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Yasuzô Masumura

Met onder meer: Shintarô Katsu en Keiko Aikawa

IMDb beoordeling: 6,9 (1.439)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Goyôkiba: Kamisori Hanzô Jigoku Zeme

De ontdekking van het lijk van een jong meisje, gestorven door een illegale abortus, brengt Hanzo op het spoor van een perverse en demonische samenzwering. De top van het Shogunaat lijkt er bij betrokken te zijn, wat drastische gevolgen voor de natie kan hebben.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Prudh

Prudh

  • 3124 berichten
  • 1874 stemmen

Inderdaad pure fun. Zag de andere twee (?) Hanzofilms nog niet, maar dit deel is hilarisch. Exploitation chanbara style. De foute riedeltjes ondersteunen de net zo foute humor, veel bloed dat in de rondte vliegt, hulpeloze dametjes die er stevig van langs krijgen (van Hanzo zelf en zijn enorme zwaard!) en een cool eindduel. Wat wil je nog meer in een film als deze?


avatar van Black Math

Black Math

  • 5430 berichten
  • 1753 stemmen

Gezien enkele commentaren verwachtte ik dat deze film de voorganger zou overtreffen, maar dat viel wat tegen. Zeker, enkele verbeteringen. De beelden zijn ondanks enkele wat onderbelichte scènes over het algemeen wat mooier, maar ik vind de verbetering niet substantieel. Verder is Hanzo hier helemaal goed op dreef, en totaal niets en niemand ontziend. Katsu speelt de rol echt met verve, wat een ongelooflijk charisma heeft die man toch. Die ogen!

Maar het viel toch een beetje tegen dat de elementen die voor mij de vorige film zo gaaf maakten nu simpelweg herhaald worden: hoe hij zijn "zwaard" traint, hoe hij martelt en wat voor geheime wapens er in zijn huis verborgen zijn. Jammer, want juist hier had ik nieuwe variaties verwacht.

De verrassing is er een beetje vanaf, vandaar een halfje minder ten opzichte van de voorganger. 3*.