• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.195 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.936 gebruikers
  • 9.369.458 stemmen
Avatar
 
banner banner

Angels in the Snow (2015)

Familie | 90 minuten
2,15 31 stemmen

Genre: Familie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: George Erschbamer

Met onder meer: Kristy Swanson, Chris Potter en Carolyn Adair

IMDb beoordeling: 5,7 (1.759)

Gesproken taal: Engels en Hongaars

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Angels in the Snow

Met de naderende feestdagen trekt de familie Montgomery naar hun chalet in de bergen. De sfeer is echter allesbehalve optimaal. Ouders Judith en Charles maken constant ruzie en ook de kinderen kibbelen heel de tijd. Wanneer na een storm de familie Tucker een auto-ongeval heeft, kloppen ze aan bij het eerste chalet dat ze tegenkomen. Twee wildvreemde families worden zo gedwongen om samen Kerstmis door te brengen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Judith Montgomery

Charles Montgomery

Memorial Attendee

Jennifer Montgomery

Emily Montgomery

Alexander Montgomery

Robbie Tucker

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Miszmi

Miszmi

  • 3240 berichten
  • 598 stemmen

Mij teveel drama voor een kerstfilm. De clues maken het einde ook niet onverwachts, zelfs de titel van de film heeft het vooraf eigenlijk al verraden. Nu heb ik niet zoveel tegen een verwacht einde, maar denk toch dat het in dit geval beter uitgewerkt had kunnen worden. Als eerdergenoemde punten niet waren gebruikt, was ik mogelijk wel enigszins verbaasd geweest.

De acteerprestaties zijn overwegend prima. Wel weer een bijdehand kind, waar ik eerlijk gezegd een beetje moe van begin te worden. Hier wordt er weliswaar iets toegelicht dat ze begaafd is, maar ik zie liever kinderen die gewoon lekker kind zijn. Op sommige momenten zie je dat overigens wel prima, maar er zijn ook momenten dat het kind volwassener overkomt dan haar ouders.

Op zich leuk om een keer gezien te hebben, maar deze zal zeker niet op mijn lijst van herzieningen komen voor de komende jaren.


avatar van Pollypeachum1

Pollypeachum1

  • 214 berichten
  • 764 stemmen

Een draak van een film. Ongelooflijk slecht geacteerd en zoveel drama dat je er misselijk van wordt. Plus nepscenes in de sneeuw (voor een poster).


avatar van Lacuna1985

Lacuna1985

  • 15 berichten
  • 203 stemmen

Iemand zei dat ik deze film echt eens moest kijken. Nou ben op de helft er maar mee gestopt. Vond het erg slecht.


avatar van Meg!

Meg!

  • 1 berichten
  • 2 stemmen

Leuke film! jammer van het einde. Ook werd het kleine meisje erg irritant. Evengoed een 2.5! Deze film is niet aan te raden voor mensen die niet zo goed tegen slechte eindes kunnen (zoals ik) ?


Saaie film, lelijk decor met al dat witte licht. Ook erg somber gedoe, kreeg er totaal geen kerstgevoel bij. En dat kleine meisje vond ik hysterisch en irritant. Ze klonk een beetje als een soort chipmunk ook.