Genre: Drama / Actie
Speelduur:
174 minuten (miniserie, 2 delen)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Robert Dornhelm
Met onder meer: Goran Visnjic, Alan Bates en Angus Macfadyen
IMDb beoordeling:
6,6 (5.986)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Spartacus
In 72 v.C., toen het genadeloze gezag van het Romeinse Rijk ver reikte, leverde elk veroverd land nieuwe slaven op die hun Romeinse meesters dienden te gehoorzamen. Spartacus, die als jongetje getuige was van de moord op zijn vader en als slaaf werd verkocht, zou uiteindelijk een slavenopstand leiden tegen de machtige generaals en politici van Rome.
Externe links
Acteurs en actrices
Spartacus
Antonius Agrippa
Marcus Crassus
Varinia
Lentulus Batiatus
David
Draba
Titus Glabrus
Cinna
Helena
Video's en trailers
Reviews & comments
stinissen (crew films & series)
-
- 23443 berichten
- 76930 stemmen
Goede herfilming met een prima rol van Goran Visnjic.
De GeuS
-
- 2180 berichten
- 2858 stemmen
Begon nog wel interessant, maar werd ongelovelijk saai en langdradig naarmate de tijd vorderde; 2*....
benni
-
- 241 berichten
- 1382 stemmen
Leek eerst copy van Gladiator, later niet meer zo. Als je de tijd hebt, best vermakelijk. Geen topper, maar dat hoeft (en kan) ook niet altijd
kantoorpikkie
-
- 75 berichten
- 83 stemmen
Goede verfilming, jammerr dat hij een beetje wat weg heeft van de Gladiator. Maar toch geef ik hem een 3,5
jacksparrow
-
- 117 berichten
- 156 stemmen
Aardige 174 minuten tijdsverdrijf. Hier en daar een beetje onzinnig script maar toch leuk genoeg.
Diesel
-
- 9411 berichten
- 0 stemmen
Visnjic lijkt op deze poster sprekend op Colin Farrell.
Dr Roetger
-
- 27 berichten
- 788 stemmen
allemaal zo verspelbaar en semi-wijs, de actie en de sfeer maken er 3.0* van.
Nouseforaname
-
- 231 berichten
- 155 stemmen
hij lijkt hier echt veel op colin farell als Alexander,dacht eerst dat het hem was
PartyMarty
-
- 3165 berichten
- 1311 stemmen
Goede verfilming, jammerr dat hij een beetje wat weg heeft van de Gladiator.
Leek eerst copy van Gladiator, later niet meer zo.
Lijkt me toch eerder andersom. Ik bedoel dat Gladiator geinspireerd is op (de originele) Spartacus.
balosa
-
- 429 berichten
- 3901 stemmen
leuke film met wat actie erin, maar die misschien iets te lang duurt...
_Casper_
-
- 1244 berichten
- 1692 stemmen
3* redelijke film, hoewel ik gladiator een stuk beter vond.
Het verhaal weet ik wel nou, en deze film bied nix nieuws
maar dat maakt hem nog niet uber slecht.
gewoon een leuke film om te kijken maar iets te land
bassi
-
- 6 berichten
- 0 stemmen
Prachtig verfilmd, goede opbouw, uiteindelijk verradelijk einde.
Mooie film
*3
schorpio1970
-
- 78 berichten
- 165 stemmen
Het is best wel een lange zit en heb hem in twee dagen gekeken, maar ik moet zeggen dat ik hem meer dan de moeite waard vond. Goede actie-scenes, af en toe een beetje lang dradig.
3,5*
Spineglass
-
- 116 berichten
- 1089 stemmen
aardige film. goede opbouw maar matig acteer werk. mooie beelden alleen ergerde ik me mateloos aan de korte slowmotion stukjes.
3*
Meuvie
-
- 13 berichten
- 37 stemmen
Net gezien. Vrij lang inderdaad, en veel, mijns inziens tenenkrommende, heroïek. Toch de moeite waard door het goede camerawerk, en de sfeer die daarmee opgewekt wordt, zodat je geboeid blijft tot het eind. Natuurlijk doet de vergelijking met Gladiator zich direct voor en wel in het voordeel van deze film, maar ik denk niet dat je een van oorsprong TV serie tegenover een film van dat caliber moet zetten. Al met al een krappe 3*.
De Nederlander
-
- 112 berichten
- 720 stemmen
in het begin super.. maar werd wel erg langdradig op den duur
feddenator
-
- 33 berichten
- 62 stemmen
Waardeloze film dat zulke troep gemaakt wordt. IK vondt de spartacus heel erg slecht en het was allemaal veel te zoet.
1,5*
Martinator
-
- 172 berichten
- 0 stemmen
niet de allerbeste maar echt wel een mooie film hoor veel actie en goed geacteerd helemaal zo secht nog niet.
Rianneke_Dan
-
- 14194 berichten
- 2563 stemmen
Het is niet echt mijn genre, maar deze was nog wel aardig.
Verhaal heb ik natuurlijk wel vaker gezien, en het acteren was goed te doen dus ja voor dit genre vond ik deze wel Spartacus een voldoende.
3*
Martinator
-
- 172 berichten
- 0 stemmen
lijkt deze film op Gladiator??
in 't begin lijkt ie er heel erg op ja maar later valt 't wel weer wat mee hij is wel een beetje langdradig
Minotaures
-
- 7810 berichten
- 2535 stemmen
Not bad, alleen beetje te langdradig, en deze film lijkt inderdaad een beetje op Gladiator.
Olivia
-
- 262 berichten
- 141 stemmen
Ik heb deze film een jaar of twee terug al eens gezien. Was toen erg enthousiast, maar heb het origineel niet gezien. Mijn vriend wel, en die vond de originele verfilming toch beter.
Maar het is toch geen slechte film, jammer dat ik hem laatst op tv gemist heb. Had 'm nog wel eens willen zien.
Misschien lijkt dit op Gladiator, maar de maker van Gladiator zal ongetwijfeld naar de Spartacus uit 1960 hebben gekeken.
ace leader
-
- 3343 berichten
- 0 stemmen
gladiator is veel spectaculairder en beter en het origineel ook. deze is gewoon een tv-film maar niet slecht
ninaleertje
-
- 36 berichten
- 54 stemmen
als historie friek vond ik dit een zeer intresante film. maar ook als film kijker vond ik hem goed inelkaar gezet en boeiend om naar te kijken en naar te blijven kijken.
Bombong
-
- 480 berichten
- 2704 stemmen
Visnjic lijkt op deze poster sprekend op Colin Farrell.
Gelukkig alleen op de poster. Visnjic is geen topacteur maar zo slecht als Farrell in Alexander is hij gelukkig ook weer niet. Dit is een standaard-klassieke-oudheid-miniserie, niet goed, niet slecht. Maar in ieder geval veel onderhoudender dan Oliver Stones Alexander.
Het laatste nieuws

'Bridgerton' is terug op Netflix: eerste deel van vierde seizoen nu te zien

Prime Video-kijkers opgelet: 'The Wrecking Crew' met Dave Bautista en Jason Momoa is nu te zien

Mysterieuze misdaadfilm 'Het Geheugenspel' met Anna Drijver komt binnenkort naar Netflix

'Send Help' van Sam Raimi weet critici te overtuigen: 'Van begin tot eind pure waanzin'
Bekijk ook

The Constant Gardener
Drama / Thriller, 2005
363 reacties

Julius Caesar
Biografie / Drama, 2002
16 reacties

Babylon 5: The Lost Tales
Sciencefiction / Actie, 2007
3 reacties

A Killer Within
Thriller / Drama, 2004
24 reacties
Gerelateerde tags
rome italiëgladiatorromeinse rijkgladiator fightslavernijoude romeoude wereldslaveescaped slave
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.


