• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.057 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.617 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hana to Hebi (2004)

Thriller / Drama | 115 minuten
2,95 19 stemmen

Genre: Thriller / Drama

Speelduur: 115 minuten

Alternatieve titels: Flower and Snake / 花と蛇

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Takashi Ishii

Met onder meer: Aya Sugimoto, Ken'ichi Endô en Renji Ishibashi

IMDb beoordeling: 5,5 (1.382)

Gesproken taal: Japans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hana to Hebi

Een mooie tango-danseres wordt door haar echtgenoot, een rijke oude zakenman die haar slechts als statussymbool ziet, "uitgeleend" aan een 95-jarige als aflossing van een schuld. Vervolgens wordt ze het slachtoffer van psychologische spelletjes en seksuele vernederingen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Shizuko Tôyama

Ippei Tashiro

Kyôko Nojima (as Misaki)

Kanzô Morita

Kazuo Kawada

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kos

kos

  • 46688 berichten
  • 8845 stemmen

Geweldige poster!


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12839 stemmen

Uiterst fascinerende film.

Het eerste uur is erg classy. Ishii weet de vrouwelijke vormen zo in beeld te brengen dat het niet platvloers overkomt, maar ook weer niet zo stijlvol dat het asexueel wordt. Vaak erg coole shots, sterk acteerwerk (Endo weer) en erg passende muziek.

Halverwege draait de film totaal om. Wanneer Shizuko "omgeruild" wordt verandert de film in een "Club Silencip" meets de "sexclub" scenes van Eyes Wide Shut met een hoop extra Japanse doordravendheid. Best ziekelijk wat er allemaal te zien valt, weird en geschift.

Om dan op het einde weer om te slaan in een classy sfeertje. In de context van de film past het echter erg goed, en hoewel die pure torture/sex scenes nu niet echt iets zijn waar ik op zit te wachten, blijft er acteraf wel een gevoel over dat ze functioneel waren.

Aparte film, al heb ik wel de indruk dat ik hiermee ook Ishii's beste gezien heb. Niet voor zij die bang zijn van wat naakt, wat geschifte S&M of algemene weirdness. Ik kan er zeker wat mee. 4*


avatar van Bas17

Bas17

  • 986 berichten
  • 1010 stemmen

Aparte film, al heb ik wel de indruk dat ik hiermee ook Ishii's beste gezien heb. Niet voor zij die bang zijn van wat naakt, wat geschifte S&M of algemene weirdness. Ik kan er zeker wat mee. 4*

Was het niet verboden in Japan om geslachtsdelen te tonen? dus zo erg naakt kan het niet zijn.

Trouwens ik vind zon verbod enorm zielig, maar dit terzijde .


avatar van Dopke

Dopke

  • 695 berichten
  • 8973 stemmen

Voor mij had het nog net wel een stapje verder mogen gaan. Ik had wel sterk het gevoel dit alles al een keer eerder gezien te hebben in diverse Hentai en ander Japans machosofistisch materiaal. Interessant blijft het zeker, maar ik mis een beestje dat extreme meer. (Wat overigens niet wegneemt dat de film al redelijk ver gaat. Dat twee medekijkers halverwege de film wegliepen zou wat dat betreft genoeg moeten zeggen)

Iig zeker een interessante regisseur; eentje om in de gaten te houden.


avatar van Koek

Koek

  • 84 berichten
  • 2566 stemmen

Tie-ten!

Nee, ik kan hier wat minder mee. Het is niet functioneel genoeg om echt indruk te maken en niet extreem genoeg om me te shockeren. Uiteindelijk wel vermakelijk maar toch wel iets slap, naar mijn idee. 2*


avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22403 berichten
  • 5070 stemmen

Dit is een remake van een film uit 1974, het origineel verschijnt binnenkort op DVD in Nederland.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Onlangs heb ik van Takashi Ishii “Amai Muchi” (2013) gezien. Nu blijkt dat dat min of meer een remake is van deze film, zeker wat de SM-scènes betreft. Het Yakuza-verhaal eromheen heeft weinig om het lijf.

Mij is inmiddels wel duidelijk geworden dat Ishii niet helemaal spoort. Enerzijds vind ik zijn voorliefde voor seksuele perversiteiten zonder meer stuitend, anderzijds moet ik bekennen voyeur genoeg te zijn om er toch naar te kijken. Zeker wanneer het zo’n fraai gevormde vrouw betreft als Aya Sugimoto. Ik verwacht eerlijk gezegd dat ik mij in weerwil van mijn bedenkingen nog wel vaker zal laten verleiden door Ishii.