• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.537 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.793 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Racket (1951)

Misdaad / Film noir | 88 minuten
3,14 28 stemmen

Genre: Misdaad / Film noir

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: John Cromwell

Met onder meer: Robert Mitchum, Lizabeth Scott en Robert Ryan

IMDb beoordeling: 6,7 (3.649)

Gesproken taal: Engels en Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Racket

"The Racket boldly begins where the Senate crime committee left off!"

Hun operatie is wijd vertakt en de crimineel die alleen als "The Old Man" bekend is, spreekt al over 'zijn stad'. De politie wil zijn invloed ondermijnen, voor de verkiezingen, en stelt een nieuwe eerlijke politieman aan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Captain Thomas McQuigg

Nick Scanlon

Officer Bob Johnson

D. A. Mortimer X. Welsh

Mary McQuigg

Lucy Johnson

Det. Sgt. Turk

Sgt. Jim Delaney

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5077 stemmen

The Racket was een zware bevalling en dat is helaas te merken. Cromwell had in de toneelversie van deze film uit 1927 gespeeld en was een goede keus om de verfilming te regisseren. In 1928 was de eerste verfilming geweest. Maar zo'n beetje in de eindfase van de film komt ook Cromwell op de zwarte Mccarthylijst terecht. Nicolas Ray heeft nog een aantal scenes geschoten voor een ontevreden studiobaas Howard Hughes.

Het verhaal heeft genoeg ingredienten om heel sterk te zijn. Een pessimistische film over een door en door corrupt politie-apparaat met goede acteurs als Mitchum, Ryan en Scott. Maar de film is vlak en mist energie en sfeer. Ook zijn teveel scenes binnenshuis en daar wordt niet genoeg mee gedaan. De film mist daardoor dynamiek. Of het gedoe rondom Cromwell dat heeft veroorzaakt weet ik niet, maar geholpen zal het niet hebben. Vooral jammer van de rol van Ryan die bij vlagen echt onaangenaam is.