Genre: Horror / Actie
Speelduur: 109 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Duitsland
Geregisseerd door: Rob Zombie
Met onder meer: William Forsythe, Sheri Moon Zombie en Sid Haig
IMDb beoordeling:
6,7 (110.559)
Gesproken taal: Spaans en Engels
Releasedatum: 3 november 2005
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Devil's Rejects
"Hell doesn't want them. Hell doesn't need them. Hell doesn't love them. This world rejects them."
Na een spectaculaire schietpartij met de politie gaan een paar leden van de gestoorde en moordzuchtige familie Firefly op zoek naar nieuwe slachtoffers. Ondertussen is de broer van sheriff Wydell, een eerder slachtoffer van de familie, razend over de dood van zijn broer. Hij wil niets liever dan wraak nemen op het groepje psychopaten...
Externe links
Acteurs en actrices
Captain Spaulding / James Cutter
Otis B. Driftwood
Baby Firefly / Vera-Ellen
Sheriff John Quincy Wydel
Charlie Altamont
Tiny Firefly
Mother Firefly
Roy Sullivan
Gloria Sullivan
Officer Ray Dobson
Video's en trailers
Reviews & comments
etherman
-
- 271 berichten
- 539 stemmen
ja te gekke film en een fantastische wraakaktie van die politieman.zulke films mogen van mij vaker uitkomen.
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
Na het tegenvallende House of 1000 Corpses, dat evenwel genoeg potentieel had om een fijn filmpje te worden, was het de beurt aan deze vervolgfilm van Rob Zombie. Hoewel deze film in veel leek op zijn voorganger, was hij toch anders. Anders, maar vooral beter. Dezelfde zieke personages bepalen opnieuw het opzet van de film, maar het is de betere karakteruitdieping die The Devil’s Rejects interessanter maakt dan House of 1000 Corpses. Het cynisme, het sadisme en het morbide gevoel voor humor staan hier centraal en de film slaat daarom ook beter aan. Zombie poogt niet meteen een horrorfilm af te leveren, terwijl hij met House of 1000 Corpses wel die indruk gaf.
Het lijkt er trouwens op dat Zombie dit keer de rebel in zich heeft kunnen bedwingen, want ook op visueel vlak is er vooruitgang geboekt. Minder chaos en een consequentere cinematografie maken dit vervolg beter verteerbaar. Het geweld spat van het scherm, en dat is een pluspunt in dit soort films (!), maar als je pure horror verwacht ben je bij Zombie aan het verkeerde adres. Beide films draaien meer om bizarre personages en gitzwarte humor, niet zozeer om bloed en afgehakte ledematen. En als je dag in dag uit naar slashers en zombiefilms kijkt is dat wel even wennen. Maar goed, The Devil’s Rejects is een steengoede film in zijn genre en daarom alleen het bekijken waard.
Charles Manson
-
- 463 berichten
- 0 stemmen
Hoewel deze film in veel leek op zijn voorganger, was hij toch anders.
echt, hij lijkt in NIETS op zijn voorganger.
.
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
echt, hij lijkt in NIETS op zijn voorganger.
.
Vind ik wel: zelfde karakters, zelfde zieke en sadistische ondertoon die de rode draad is doorheen de film, niet het horrorelement maar wel hetzelfde zwarte cynisme dat een sleutelrol speelt, ...
Charles Manson
-
- 463 berichten
- 0 stemmen
ok, maar da's echt het enige.
ik vond zelfs dat de krakters niet nmeer het zelfde zijn.
en dan heb ik het niet aleen over uiterlijke kenmerken.
Baby is volwassener, Otis is ineens heel sterk een Charles manson achtige geworden.
Overigens vind ik de ontwikkeling erg positief.
Vooral de transformatie van Otis tot het veel meer tot mijn verbeelding sprekende karakter uit TDR.
Die hele sadistische "south will rise again/Manson Family/yankee trip" die het nu is geworden, vond ik geweldig.
Ok, in die zin heb je nog een punt:
beide films lijken op het elkaar in die zin dat het een soort kermiswagentjes rit door een bepaald freak-land is.
in het eerste deel een rit door geflipten land en in deel 2 een trip door de meeste markante outsiders van het echte The South, inclusief groezelige tandeloze, vieze stinkende karikaturen.
Hoe dan ook:
House = geweldig
Devils = super geweldig
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Geweldige film. Na het vermakelijke House of 1000 corpses die mij hoge verwachtingen niet kon inlossen, gaat Zombie hier voluit, and i like it. Let me rephrase; i love it!
Zombie illustreert wat ik graag zie in een horrorfilm. Geen afgezaagde slashing flick wat de mainstream horror liefhebbers willen zien maar een heerlijke film met bizarre personages (baby, clown daddy en the movie expert
), morbide zwarte humor, een geweldige sfeer en visueel dik in orde. Precies wat ik wil zien.
Ook leuk om de zeer onderschatte Forsythe weer eens te zien, wat een gezichtsexpressies heeft die man.
4,5*
Rianneke_Dan
-
- 14194 berichten
- 2563 stemmen
Ik vond deze veel beter dan House of 1000 corpses.
Er zit meer humor in, behoorlijk ranzige scene's, en natuurlijk weer de gekke personages.
Het verhaal trok me meer dan House Of 1000 corpses, mede ook denk ik doordat ik de personages beter vond neergezet.
Alleen moet ik zeggen dat ik het einde weer jammer vond, het paste wel in de film, maar ik vond het een beetje teveel van het goede.
Maar het acteren was ook goed, en het is allemaal lekker gestoord, wat de film wel maakt naar mijn mening.
4*
ingmarz
-
- 101 berichten
- 191 stemmen
komen er in deze film ook de hele tijd van zo'n archief filmpjes door de film heen want ik snapte er niets van in house of 1000 corpses en ik snapte het eind niet echt
Charles Manson
-
- 463 berichten
- 0 stemmen
waarschijnlijk bedoelt hij er de tussen filmpjes mee die wat korreliger geschoten zijn, zwart wit ook af en toe.
wat snap je niet aan het einde precies?
ingmarz
-
- 101 berichten
- 191 stemmen
ik bedoel die tussenfilmpjes ja , maar ik snap het stuk niet als ze in die kuil belanden en dan opeens dr satan tegenkomen met de professor, waarom zitten die 2 ondergronds
FillumGek
-
- 8987 berichten
- 3398 stemmen
Ofcourse, die tronie vergeet je niet zomaar
Ik herkende hem van de aardige horror The Hills Have Eyes (1977).
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
Hij deed zelfs al mee in One Flew Over The Cuckoo's Nest in '75
. Heb op de dvd van de originele The Hills Have Eyes eens een interview met hem gezien, over z'n ziekte enzo, best interessant.
FillumGek
-
- 8987 berichten
- 3398 stemmen
Hij deed zelfs al mee in One Flew Over The Cuckoo's Nest in '75
.
Oja klopt.
Maar kende hem vooral van The Hills Have Eyes, waarin hij een tamelijk grote rol speelt. Dat interview heb ik ook nog gezien.
Charles Manson
-
- 463 berichten
- 0 stemmen
Hoi hoi hoi!!!
Morgen komt hij op dvd uit, dubbel dvd, unrated, met extra's in steelcase.
En die ga ik lekker kopen met mijn centjes.
Joepiedepoepie!!!!
melanie178
-
- 154 berichten
- 61 stemmen
Als een echte thriller en horrorfan moet ik tot mijn spijt toch echt even kwijt dat ik nog nooit zo'n achterlijke film heb gezien als dit.
Omdat iedereen op MM vol lof over deze film sprak (en ook House of 1000 corpses) heb ik mij laten verleiden tot de aanschaf van beide films.
Ik kan echt niets anders zeggen dan dat ik daar spijt van heb. Deze beide films nemen alleen maar ruimte in.
Nogmaals excuses aan degene die deze films geweldig vinden maar ik kan er echt met m'n pet niet bij wat sommige mensen hier leuk aan vinden.
Charles Manson
-
- 463 berichten
- 0 stemmen
tsja, jij geeft Skeleton Key 4,5 * wat maar weer bewijst dat smaken gewoon erg kunnen verschillen....... 
as
-
- 3548 berichten
- 5932 stemmen
Ik heb de unrated dvd al een tijdje in m'n kast staan
.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Ik heb ook een import versie, wel regio 2 maar geen nl subs.
rodeni
-
- 71 berichten
- 54 stemmen
Zonet dit aparte werkje gekeken.
Moet het niet Horror/ Comedy zijn?
Ik heb me zeker niet verveeld tijdens het bekijken van deze film. Die gestoorde freaks-films, daar kan ik me zo nu en dan best goed mee vermaken. Zeker als het op deze wijze wordt gebracht.
Ik moet bekennen dat ik het geen enkel moment echt spannend vond. Ik neem aan dat het overbrengen van spanning niet bovenaan het lijstje stond van dhr. Zombie.
Meer aandacht is er besteed aan de ziekelijke minds van de familie. Ik heb vooral genoten van de Clown (wat een smoel zeg). En de gore, deze is aanwezig maar niet te overdadig. Hierdoor krijgen de andere aspecten, zoals de dialogen, waar zeker een vorm van humor in zit, ook de nodige aandacht.
Een aantal aardige shots met daarbij de jaren 70 sfeer gaven de film toch een bepaald karakter mee. De muziek (heb er van genoten, zeker de soundtrack) heeft hier zeker ook aan bijgedragen.
Ik heb zo het gevoel dat deze prent het in zich heeft de status van een cult-film te bereiken. Hierbij zullen de dialogen onder de liefhebbers van het genre ook een bepaalde status verwerven.
3,5 *
Judiith^
-
- 99 berichten
- 457 stemmen
Ik heb deze film gister gekeken, ik vond het een erg goede film! Goed scherp beeld en mooie achtergronden.
Een comedy vond ik het niet echt hoor.. sommige zeggen dat het horror/comedy moet zijn maar dat vind ik niet.
4*
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
De humor is erg morbide, je moet de humor maar in willen én kunnen zien. 
Charles Manson
-
- 463 berichten
- 0 stemmen
alleen als je zelf redelijk ziek bent, vind je deze film grappig.
ik vond hem ernstig grappig 
Slater (crew films & series)
-
- 1346 berichten
- 8984 stemmen
Wat was er dan zo ziek aan deze film? op dat stukje na met dat menselijke masker...
Pre- en sequels

3 from Hell
2019
63 reacties

House of 1000 Corpses
2003
466 reacties
Het laatste nieuws

Eerste teaser en releasedatum onthuld van de goed beoordeelde horrorserie 'FROM'

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland
Bekijk ook

Threads
Drama, 1984
58 reacties

Braindead
Komedie / Horror, 1992
988 reacties

The Visitor
Drama, 2007
148 reacties

Martyrs
Drama / Horror, 2008
2.820 reacties

Pusher
Misdaad / Drama, 1996
154 reacties

Grindhouse
Horror / Actie, 2007
961 reacties
Gerelateerde tags
sadisticbrandsheriffpremie jagerbordeelmotelexploitatieaxsadismepsychopaatrondritvervolgmoordrampageantisocial personality disorder seriemoordenaarmartelenlijkwreedheidmaniacpsychotronicax
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









