• 15.773 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.988 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.029 gebruikers
  • 9.373.219 stemmen
Avatar
 
banner banner

Jesse James Meets Frankenstein's Daughter (1966)

Horror / Western | 88 minuten
2,42 13 stemmen

Genre: Horror / Western

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: William Beaudine

Met onder meer: John Lupton, Narda Onyx en Estelita Rodriguez

IMDb beoordeling: 3,5 (2.210)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Jesse James Meets Frankenstein's Daughter

"ROARING GUNS against RAGING MONSTER!"

Jesse James, de legendarische outlaw van het Wilde Westen, is op de vlucht voor marshall MacPhee. Hij besluit om te schuilen in een kasteel en komt daar Maria, de dochter van baron Frankenstein tegen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jesse James

Dr. Maria Frankenstein

Hank Tracy / Igor

Marshal MacPhee

Dr. Rudolf Frankenstein

Saloon Owner

Butch Curry

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Een briljante titel en uitgangspunt, en een prima uitwerking vol drama, romantiek en actie. Zeer amusant filmpje voor de cultliefhebber dat op IMDB een 2,4 krijgt, maar ik heb werkelijk geen idee waarom.

3,5*.


avatar van Mac Hammer Fan

Mac Hammer Fan

  • 6026 berichten
  • 7446 stemmen

Er bestaan inderdaad veel slechtere films. Deze griezelwestern kan mits de ludieke instelling van de kijker nog best meevallen. Het blijft natuurlijk een B-film. Maakt deel uit van de 50 delige box-set "Chilling Classics" van Mill Creek Entertainment. De print was redelijk goed en werd niet sporadisch ontsierd door het verschijnen van hun logo.


avatar van Barfly

Barfly

  • 1873 berichten
  • 1749 stemmen

Originele cross-over van een western gemixt met een horror-thema.

Bij deze film moet je over de details heen kijken, anders valt er weinig te genieten. Het acteerwerk is maar zo-zo en sommige handelingen verlopen nogal onlogisch.

Marshal MacPhee levert het meest bekende gezicht op (Jock Ewing uit de serie "Dallas").

Wat deze film aangenaam maakt is de snelheid waarmee het verhaal vertelt wordt en de originaliteit van het verhaal zelf.

Je moet af en toe diep in de krochten van het westerngenre duiken om tegen een filmpje aan te lopen die iets nieuws toevoegt.

Een aanrader voor diegene die van westerns houdt, maar wel eens verfrissing zoekt binnen de geijkte en platgetreden westernpaden.


avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

Na 'Billy the Kid versus Dracula' ben ik nieuwsgierig geworden naar deze prent. Eens kijken of ik hem kan opzoeken.


avatar van Richard_Voorhees

Richard_Voorhees

  • 2311 berichten
  • 2135 stemmen

William Beaudine moet echt gehamerd hebben op de accenten, want Duits, Spaans en hillbilly Engels: het komt allemaal voorbij in deze film.
Het 'monster' komt helaas plas in het laatste stuk van de film voor, daar waar we bij 'Dracula versus Billy the Kid' veel langer konden genieten van de aanwezigheid van 'het kwaad'. Al is in deze film, zoals bij de meeste Frankenstein verfilmingen, de gestoorde professor (in dit geval Frankenstein's (klein)dochter), echt kwaadaardig en is het monster meer een creatie/slaaf.
Natuurlijk wederom overduidelijk een B-film met niet al te geweldig acteer werk, maar wie het allemaal niet al te serieus kan nemen beleeft hier nog best plezier aan.
Zoveel mengelingen tussen horror en western bestaan er volgens mij ook niet, dus wat dat betreft ook nog best een uniek filmpje.