• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.383 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.055 stemmen
Avatar
 
banner banner

Schussangst (2003)

Drama / Thriller | 105 minuten
3,12 36 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 105 minuten

Alternatieve titel: Gun-shy

Oorsprong: Duitsland

Geregisseerd door: Dito Tsintsadze

Met onder meer: Fabian Hinrichs, Lavinia Wilson en Johan Leysen

IMDb beoordeling: 6,5 (647)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Schussangst

Lukas Eiserbeck woont alleen in een onbekende stad, waar hij terecht is gekomen om zijn vervangende dienstplicht te vervullen. Zijn taak is om met een bestelauto maaltijden rond te brengen voor de zieken en ouderen. Op een avond krijgt Lukas van een mysterieuze vrouw een briefje in zijn schoot geworpen met daarop de tekst 'help me'. Hij komt met haar in contact en wordt al snel verliefd op deze aantrekkelijke doch enigszins labiele Isabella, voor wie hij zich wil opwerpen als de spreekwoordelijke prins op het witte paard.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Lukas Eiserbeck

Romberg, Isabellas Stiefvater

Schwimmer in der Nacht

Frau des Albaners

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

De film is ten dele erg geslaagd. Leuke en aparte personages en ook een origineel verhaal. Het drama gedeelte is prima verzorgd en ook wel best komisch.

Dan vervolgens de grootste fout van de film; de film slaat ineens om in een thriller, wat eigenlijk volkomen uit de lucht komt vallen. Het einde van de film vond ik erg slecht en onbevredigend.

Hadden ze het maar bij het genre drama gehouden.

Ondanks alles toch nog 3,5 sterren, maar het had zoveel beter kunnen zijn.


avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5077 stemmen

Goede film.

In het begin vooral tragikomisch. Met een aantal fraaie bijpersonages waar zo weer een nieuwe film inzat. Dat was misschien wel het allersterkste punt van deze film. In een korte scenes wordt een heel verhaal verteld rondom zo'n bijpersonage. Gaandeweg sluipt er meer en meer een gespannen sfeertje in. Ik vond in tegenstelling tot kappeuter de overgang naar thriller en zeker het einde geloofwaardig. Ik ben niet kapot van de acteur die Lukas speelt, maar verder vond ik het een boeiende en aparte film.

3.5*