• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.976 gebruikers
  • 9.370.379 stemmen
Avatar
 
banner banner

I Was a Teenage Werewolf (1957)

Horror / Thriller | 76 minuten
2,20 20 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 76 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Gene Fowler Jr.

Met onder meer: Michael Landon, Yvonne Lime en Whit Bissell

IMDb beoordeling: 5,2 (3.095)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot I Was a Teenage Werewolf

"Explosive! Amazing! Terrifying! You won't believe your eyes!"

Een depressieve tiener zoekt professionele hulp bij een hypnosespecialist die hem echter voor zijn experimenten misbruikt en langzaam in een weerwolf laat veranderen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Legan

Legan

  • 18121 berichten
  • 4947 stemmen

Een redelijke lowbudget zwart/wit tienerhorror met een James Dean look-a-like (voor mij tenminste). Matig in verhaal, acteren, personages, tienerhumor en sfeer. Verder teveel geschreeuw en te weinig wol.

2,0*


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Rebel Without a Cause turns Teenage Werewolf inderdaad.

Eerste helft is behoorlijk amusant, zo'n high-school flick uit de jaren '50 is simpelweg niet te versmaden. Stoere vetkuiven, volgzame blondines, strenge ouders, een begrijpende cop en een dubieus dansnummertje her en der; genieten!

Als onze held éénmaal in een Weerwolf is veranderd (de motivatie van de onmisbare Mad Scientist is overigens een beetje onduidelijk) is het wel een beetje over met de pret; een man in sportjasje en carnavalsmasker; ik kan me engere dingen voorstellen. Einde is ook te plots.

Maar 2* heb ik er nog wel voor over...


avatar van John Milton

John Milton

  • 24218 berichten
  • 13383 stemmen

Eén tikkeltje beter dan I Was a Teenage Frankenstein (1957) wellicht, al is het MovieMeter gemiddelde dat niet met me eens. Sowieso allebei best matige films.

2,3*