• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.405 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.116 gebruikers
  • 9.378.301 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Ghost in the Invisible Bikini (1966)

Horror / Muziek | 82 minuten
1,83 6 stemmen

Genre: Horror / Muziek

Speelduur: 82 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Don Weis

Met onder meer: Tommy Kirk, Deborah Walley en Boris Karloff

IMDb beoordeling: 4,6 (1.484)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Ghost in the Invisible Bikini

"There's Something BLOOD CURDLING for Everyone! ...when a pretty GHOUL trades in her bed sheet for a BIKINI!"

Hiram Stokley is net overleden en krijgt te horen dat hij eerst nog een goede daad moet doen voordat hij naar de hemel mag. Hij besluit om ervoor de zorgen dat zijn erfenis niet wordt ingepikt door de gemene zakenman J. Sinister Hulk en vraagt aan de geest van een overleden vriendin om hem daarbij te helpen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7272 stemmen

Kon Boris Karloff ook weer een paar biljetten in z'n zak steken voor een uurtje studiowerk. In het allerbeste geval is dit een soort Rocky Horror rockmusical met The Bobby Fuller Four, die van I Fought the Law, in een spookhuis met een motorbende en een ontsnapte gorilla en paar moordenaars en een erfenis. Helaas acteert naast Karloff iedereen alsof die meespeelt in Bassie en Adriaan en dat maakt de film nogal kinderlijk. En dan nog een soort slapstick humor die in 1966 ook al niet meer kon. Best grappig om een keer gezien te hebben, soms wel even lekker maf, maar mij compleet onduidelijk wat voor een publiek hier in vredesnaam naar zou moeten gaan zitten kijken.