• 15.786 nieuwsartikelen
  • 178.145 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.194 acteurs
  • 199.044 gebruikers
  • 9.373.642 stemmen
Avatar
 
banner banner

Monstrosity (1964)

Horror / Sciencefiction | 64 minuten
1,71 19 stemmen

Genre: Horror / Sciencefiction

Speelduur: 64 minuten

Alternatieve titel: The Atomic Brain

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joseph V. Mascelli

Met onder meer: Marjorie Eaton, Frank Gerstle en Frank Fowler

IMDb beoordeling: 3,1 (3.119)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Monstrosity

"WANTED: Youth and Beauty. Will Pay Millions. Only Beautiful and Shapely Girls Need Apply. No References Required. Appointments After Dark Only."

Een wetenschapper heeft een manier gevonden om atoomenergie in de menselijke hersenen op te slaan zodat ze makkelijk getransplanteerd kunnen worden. Een oude vrouw steelt het idee en wil haar eigen hersenen transplanteren naar het lichaam van haar knappe jonge huishoudster.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Dr. Otto Frank

Nina Rhodes

Beatrice "Bea" Mullins

Anita Gonzalez

The Walking Corpse (onvermeld)

Hans (onvermeld)

Narrator (stemrol; onvermeld)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van veron35

veron35

  • 4768 berichten
  • 0 stemmen

Heel erg slecht maar ik heb er wel mee gelachen wel mee gelachen.

2,5*


avatar van Vinokourov

Vinokourov

  • 3143 berichten
  • 2909 stemmen

Oef, inderdaad slecht, ik kon ook maar mondjesmaat lachen. Het heeft geen vaart en is zwaar inspiratieloos, terwijl met dit concept echt leuke dingen mogelijk waren. Meest irritante was nog de blaasmuziek, die nergens op slaat.


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Het is weer een mooi stel bij elkaar; het oude besje met haar vervaarlijke wandelstok, de dubieuze bediende, drie zogenaamd Europese anatomisch correcte meiden, een tuinmonster en natuurlijk de onverbeterlijke mad scientist.

Leuke ingrediënten, helaas een matige film. Het tempo ligt nogal laag en de muziek is niets minder dan potsierlijk. Wel zijn er leuke scenes met het Spaanse kattenvrouwtje, let ook op haar val waarbij ze een seconde in de lucht blijft hangen...

2*.


avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7268 stemmen

Ik vond het een erg mooi exploitation-meesterwerkje.


avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Duidelijk een low budget film. Het idee dat een oude vrouw haar brein wil laten transplanteren in het lichaam van een mooie jonge vrouw is wel leuk gevonden. Helaas is de film nogal traag en erg veel gebeurt er niet in. Toch is het wel vermakelijk vooral wanneer een van de dames zich als een kat begint te gedragen. Dit vond ik bijzonder overtuigend. Wel vreemd dat ze bij haar val vlakuit op de grond viel, terwijl een kat normaal toch op haar pootjes terecht moet komen? Ik vond het idee ook wel een leuke ontwikkeling al had de nogal onbeholpen manier waarbij de blonde dame zichzelf alsnog de dood injaagt, had nu ook weer niet gehoeven.