• 15.804 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.055 stemmen
Avatar
 
banner banner

Rock-a-Bye Baby (1958)

Komedie | 103 minuten
3,03 35 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 103 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Frank Tashlin

Met onder meer: Jerry Lewis, Connie Stevens en Marilyn Maxwell

IMDb beoordeling: 6,6 (2.516)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Rock-a-Bye Baby

"He's The "Mother" of The Year!"

Clayton Poole's oude geliefde (Maxwell) heeft het zo druk met haar filmcarrière dat ze geen tijd meer heeft om op haar drieling te passen. Terwijl mama naar Egypte afreist voor de opnames van White Virgin of the Nile mag Clayton voor oppas spelen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Clayton Poole

Carla Naples

Sandra Naples

Gigi 'Papa' Naples (as Baccaloni)

Harold Hermann

Miss Bessie

Young Clayton

Mrs. Van Cleeve

Doc Simpkins

Mr. Wright

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12851 stemmen

Begint beter dan hij eindigt.

De combinatie Tashlin/Lewis is meestal niet verkeerd, op basis van de eerste 10-15 minuten lijkt dit zelfs één van de beste samenwerkingen tussen de twee te gaan worden. Vooral het schoorsteenstukje + watervervolg is gewoon grappig.

De film kent nog een aantal van dat soort scenes, alleen voelt het vaak wat te gefaseerd aan. De muzikale nummers en plot-gedreven scenes zijn iets te afgelijnd, waardoor je soms het gevoel krijgt dat je naar drie aparte films zit te kijken, die pas later door elkaar geëdit zijn. Beetje dat "oké, nu hebben we even genoeg gezongen en is het plot weer ver genoeg. Jerry, doe nog eens lollig voor een minuutje of 5".

Naar het einde toe zat er ook iets minder humor in had ik het gevoel. Toch blijft de typische Lewis luchtigheid wel overeind en is ook dit filmpje weer nergens echt vervelend of irritant. Althans, als je bestand bent tegen Lewis de komiek natuurlijk.

1.5*


avatar van Duke Nukem

Duke Nukem

  • 1785 berichten
  • 1985 stemmen

Een van de meer verteerbare films met Jerry Lewis, waarin hij nog wel grappig doet maar niet overdrijft en niet teveel schreeuwt en gekke bekken trekt. Een leuk onschuldig jaren '50 sfeertje, zachte Technicolor pastelkleuren, maar een erg ongeloofwaardig verhaaltje (waarom neemt Clayton de taak op zich om voor de baby's van Carla te zorgen, terwijl hij niet eens de vader is?). Het gezang tussendoor is wel even doorbijten, want Lewis kan helemaal niet zingen. Een interessant detail is dat Jerry's zoon Gary Lewis de rol van Clayton als kind speelt, ze zingen zelfs samen een liedje.

"Is my cologne getting to you, Tiger? "
"No, but your father is."
"Kiss me quick before my cologne evaporates."
"Cut it out Sandy, you're gonna swallow your caps."