• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.381 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.103 gebruikers
  • 9.377.805 stemmen
Avatar
 
banner banner

There's No Business like Show Business (1954)

Muziek / Komedie | 117 minuten
2,82 54 stemmen

Genre: Muziek / Komedie

Speelduur: 117 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Walter Lang

Met onder meer: Ethel Merman, Marilyn Monroe en Donald O'Connor

IMDb beoordeling: 6,4 (7.252)

Gesproken taal: Spaans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot There's No Business like Show Business

"With Love and Kisses from 20th Century-Fox...Straight from the Shoulder, Right from the Heart Comes...The Musicavalcade and the Personal Story of the Greatest Business on Earth!"

Molly en Terrance Donahue hebben een bescheiden show in een klein theatertje in Denver. Samen met hun kroost groeit ook hun succes en na jaren bekleden ze met de hele familie een ereplaats op de affiche van het beroemde Hyppodrome Theatre in New York. Maar stilaan gaan de kinderen hun eigen weg: Steve wil priester worden, Tim wordt verliefd op een zangeres, Kathy maakt haar eerste afspraakje. Het hele gezin valt stilaan uit elkaar.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Molly Donahue

Katy Donahue

Terence Donahue

Steve Donahue

Charles Gibbs

Eddie Dugan

Father Dineen

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Meet the Donahue's

There's No Business like Show Business is een leuke komedie met een zeer uitstekende choreografie. Het verhaal, over het wel en wee van een artiestenfamilie, is flinterdun maar is wel de hele speelduur boeiend genoeg.

Marilyn Monroe is weer geweldig met als hoogtepunt haar versie van Heat Wave, zo zwoel hoor je ze niet vaak. Rest van de acteurs zijn zeker ook te pruimen, zeker ma en pa Donahue, alleen is de oudste zoon, Steve (Johnnie Ray) een complete miscast. Pas op, hij heeft een geweldige stem maar als acteur staat hij daar maar als een plank.

Fantasievolle decor's, een geweldige Marilyn, uitstekende choreografie en prachtig uitgevoerde dansnummers zorgen voor een 3.5*


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12852 stemmen

Erg typische musical.

Ondertussen al een aantal films gezien met een gelijkaardig thema en ze gaan eigenlijk allemaal wel dezelfde kant op.

Veel musicalnummers, erg weinig verhaal. Hoewel er tegen het einde steeds wat drama inzit wordt het allemaal met een aanstekelijk lach gebracht en qua feel-good zit het dan ook wel goed met dit filmpje.

Maar 2 uur is toch wat te lang en veel springt er toch niet bovenuit. Het nummer met O'Connor was veruit het beste, de podiumacts vond ik een stuk saaier. Verder lijk Monroe elke films zowat dezelfde rol te spelen, misschien maar eens een wat serieuzere film van haar opzoeken.

1.0*


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Teleurstellende musical met —op een paar uitzonderingen na— tegenvallende liedjes en matig acteerwerk. Het verhaaltje stelt ook al niet veel voor. Van een film met sterren als Donald O’Connor, Mitzi Gaynor en Marilyn Monroe mag je volgens mij meer verwachten. Anderzijds, als Walter Lang belast is met de regie dan is het maar beter je verwachtingen neerwaarts bij te stellen.


avatar van renzoroy

renzoroy

  • 326 berichten
  • 3158 stemmen

Ik hou best van filmmusicals, maar dit is echt bijna non stop zingen en dansen en de liedjes zijn nou eenmaal niet echt goed te noemen en dat dan 2 uur lang... Ook is duidelijk te zien dat Monroe niet in deze film wilde spelen maar contractueel verplicht werd door Fox... Gelukkig was haar volgende film (The Seven Year Itch) weer van haar oude vertrouwde niveau


avatar van scorsese

scorsese

  • 13171 berichten
  • 11080 stemmen

Aardige film over een gezin die met z'n allen met veel succes optreden. Een ouderwetse Hollywood musical met zoals te verwachten veel zang en dans. Het verhaaltje is mager, maar er zijn genoeg mooie muzikale scenes (ondanks dat de liedjes niet echt indruk weten te maken). Prachtige kostuums en op een oubollige manier soms best grappig.


avatar van Bobbejaantje

Bobbejaantje

  • 2279 berichten
  • 2078 stemmen

Alles wat je mag verwachten van een musical uit de golden age of Hollywood. Minstens één grote naam (Marilyn Monroe), composities van één der allergrootsten uit het jazz/entertainment tijdperk (Irving Berlin), massaspektakel on stage … Zelfs vind ik deze plot voor een musical goed uitgewerkt. Meestal is dat een moeilijk punt tussen alle nummers door maar hier vind ik het behoorlijk met deze mix van liefdes- en familiedrama. Marilyn Monroe is en was de grote ster van deze film. Ze is niet de beste zangeres noch de beste danseres maar wel behoorlijk sexy in wat ze doet. Haar totaalpakket voldoet meer dan prima. Donald O’Connor is voor mij degene die in deze film iets extra te bieden heeft. Niet zozeer als zanger maar wel met zijn dynamische dansact. Helaas heeft hij maar één keer de kans om zijn talent volledig te tonen (de scene nadat hij Monroe heeft gekust) al is hij ook prima in de act met Monroe en zijn filmzus Mitzi Gaynor. Wie wel veel aan bod komt is Ethel Merman. Technisch een goeie zangeres maar ze klinkt me helaas wat schel in de oren. Jammer. Verder is dit zoals gezegd een productie die ‘af’ is. Vermakelijk.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31154 berichten
  • 5451 stemmen

Hollywood Musical films in de 50s zijn blijven hangen in de 30s en dat beseffen ze volgens mij zelf ook goed. Het is een terugblik op de vaudeville en theateracts die hopen nog een nieuw publiek voor zich te winnen. There's no business like show business heeft dan ook minder een verhaal, maar is een rit vol kleurrijke acts. Zelfs de nummers komen uit de oude doos. Met Marilyn Monroe en Donald O'Connor heb je twee sterke namen in huis die het zeker niet slecht doen. Maar het geheel heeft weinig om het lijf en het is moeilijk om de aandacht te houden. Zo sterk zijn de nummers en de choreografie ook niet. Eentje om over te slaan. In dit genre en met deze acteurs zijn er veel betere films.