• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.451 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.790 stemmen
Avatar
 
banner banner

Eegah (1962)

Horror | 90 minuten
1,34 19 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Arch Hall Sr.

Met onder meer: Arch Hall Jr., Marilyn Manning en Richard Kiel

IMDb beoordeling: 2,3 (6.332)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Eegah

"The Crazed Love Of A Prehistoric Giant For A Ravishing Teen-Age Girl!"

Tijdens een ritje door de woestijn wordt een meisje opgeschrikt door een gevaarlijke reus. Ze kan op het nippertje vluchten en roept de hulp in van haar vader die het monster meteen wil gaan zoeken. Na een poosje komen ze de reus weer tegen, maar het monster volgt hen naar huis en richt binnen de kortste keren een ravage aan in de buurt van Palm Springs.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Vinokourov

Vinokourov

  • 3143 berichten
  • 2909 stemmen

Deze film wordt onterecht gerekend tot één van de slechtste films aller tijden. Okee, het is geen meesterwerk maar het is prima door te komen en er valt inderdaad genoeg te lachen, bijvoorbeeld wanneer Eegah scheerschuim begint te eten . Het enige wat de film slecht maakt is dat scenes te lang uitgerekt zijn, er had dus wat meer vaart in mogen zitten. Maar daarentegen bleef ik wel steeds benieuwd naar volgende scenes waar weer zich allerlei bizarriteiten voordeden.


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

Waar halen jullie die sterren toch allemaal vandaan?! Echt een vreselijke film, vooral het trage tempo is schier ondraaglijk. Verder is de cast oogverblindend slecht (die abjecte screamqueen en de afschuwelijke gevetkuifde troubadour zorgen ervoor dat Kiel bijna een echte acteur lijkt) en volgt de ene stupide scene de andere op, waarbij het scheergebeuren toch wel een dieptepunt markeert in de filmgeschiedenis.

1* vind ik mild zat...


avatar van movie acteurs

movie acteurs

  • 3086 berichten
  • 3244 stemmen

Het ziet er echt niet uit dit. Vooral die Kiel als reus. De film is gewoon saai. Het acteerwerk van vrijwel heel de cast is abominabel slecht. Vrijwel alle scene's waren dramatisch en zag er niet uit. Voor de rest maar een irritant filmpje die geluk moet hebben dat ik dit nog een 1,0 geef voor Kiel.


avatar van wendyvortex

wendyvortex

  • 5196 berichten
  • 7271 stemmen

Beruchte turkey....en zeer terecht, maar de cinematograpische dieptepunten zijn weer van zo'n niveau dat er redelijk wat te genieten valt voor de liefhebbers.

Je elektrische gitaar meenemen naar het zwembad??? soit, moet kunnen, maar waarom zou je zo'n ding meenemen als je op jacht gaat naar een prehistorische reus???!!!!

De scene waarin onze heldin de prehistorische reus een scheerbeurt geeft (met scheerschuim!) is ook al zo'n what-the-fuck?!?-scene.

Sommige momentjes kakken misschien wat te veel in, maar al met al een redelijk genietbare kalkoen.