• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.011 gebruikers
  • 9.372.182 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Pajama Game (1957)

Komedie / Drama | 101 minuten
2,80 41 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 101 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: George Abbott en Stanley Donen

Met onder meer: Doris Day, John Raitt en Carol Haney

IMDb beoordeling: 6,6 (4.466)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Pajama Game

"Based on the hit Broadway musical, featuring the choreography of Bob Fosse."

De werknemers van een pyjama-fabriek eisen loonsverhoging. Katie is hun vertegenwoordigster, maar wordt ondertussen verliefd op Sid, de baas van de fabriek.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Katherine 'Babe' Williams

Sid Sorokin

Gladys Hotchkiss

Vernon 'Hinesie' Hines

Myron Hasler

Pajama Girl

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5884 stemmen

Voorspelbaar filmpje, waarin net iets te veel gezongen wordt, maar best wel vermakelijk. 3*


avatar van mariekjuh1982

mariekjuh1982

  • 66 berichten
  • 67 stemmen

leuke film, maar ik ben er al drie keer aan begonnen en het lukt me niet om hem uit te kijken. Het verhaal is niet zo dat ik er werkelijk in blijf hangen of geconcentreerd naar kan kijken. De kostuums zijn erg leuk en het verhaal ook, een echte feel-good.


avatar van clubsport

clubsport

  • 3817 berichten
  • 6943 stemmen

de locaties kostuums zijn mooi gedaan maar het verhaal is te mager en de liedjes zijn te zwak en het zijn er teveel .


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11076 stemmen

Redelijke film waarin de werknemers van een pyjama-fabriek loonsverhoging willen. Het verhaaltje weet niet echt te boeien en het helpt dan ook niet direct dat er behoorlijk veel liedjes zijn. Maar de hele aankleding van deze toch wel vermakelijke musical is prima. Vrolijk, kleurrijk en een aantal prima dans-scenes waarbij Carol Haney positief opvalt en het eigenlijk ook leuker doet dan Doris Day.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Doris Day Anthology (7 dvd) met Nederlandse ondertitels

Sid Sorokin (John Raitt) is de nieuwe opzichter van een pyjamafabriek in Iowa. Hij wordt verliefd op de Doris (Babe Williams). Zij is echter vertegenwoordigster van de vakbond, die een loonsverhoging van 7,5 cent eist.

Doris lijkt vrij oud hier hoewel ze pas rond de 35 was. Matige musical met wat bekende songs Hey there, Steam Heat, Hernando's Hideaway. De chemie is matig net als de meeste songs. In het midden het best, met de grappige langzaamaan actie, Doris die ontslagen wordt en staking maar daarna zelfs wat kinderachtig. Doris is halverwege sexy en aan het einde tijdens de staking ook.