• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.220 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.067 gebruikers
  • 9.375.109 stemmen
Avatar
 
banner banner

Love & Sex (2000)

Komedie / Drama | 82 minuten
2,57 220 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 82 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Valerie Breiman

Met onder meer: Famke Janssen, Jon Favreau en Noah Emmerich

IMDb beoordeling: 6,1 (5.944)

Gesproken taal: Engels en Russisch

Releasedatum: 22 februari 2001

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Love & Sex

"Get a love life!"

Kate Welles is een schrijfster voor een vrouwenblad. Ze krijgt de opdracht om een stuk over de ideale relatie te schrijven. Uit eigen ervaring kan ze niet putten, aangezien ze vindt dat ze nooit een goede relatie heeft gehad. Via flashbacks is echter te zien dat ze ooit Adam is tegengekomen, die hopeloos verliefd op haar was.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van linda--89

linda--89

  • 19 berichten
  • 675 stemmen

Was geen beste film..
Het begon redelijk, vond het middenstuk tijdens hun relatie soms grappig, maar daarna, vanaf toen het uitging tot het einde, was het overdreven en niet leuk. De romantiek miste naar mijn mening ook.


avatar van thunderball

thunderball

  • 5880 berichten
  • 1414 stemmen

Vreselijk slechte film, waarin werkelijk niets goeds te bespeuren valt.

Deze gekocht om bij bol.com aan de twintig euro te komen, zodat er geen verzendkosten betaald hoefde te worden, maar had achteraf beter de twee euro betaald, want deze film is niet bepaald een aanwinst.

Famke is normaal mijn persoonlijke favoriete actrice, maar hier bakt ze er niet veel van. Ze heeft duidelijk geen komische timing en ook geen kaas gegeten om een voice-over enigszins interessant, of op zijn minst goed lopend, in te spreken.

Verder is er ook totaal geen chemie met haar mannelijke tegenspeler, wat toch redelijk belangrijk is bij een romantische comedy.

Film begint al niet hoopvol, maar gaat als nachtkaars uit.

Slecht: een 1 voor de moeite!


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3489 berichten
  • 6576 stemmen

was toen best een leuke poging om een relatie ontwikkeling te zien.

Maar het is af en toe leuk om te zien,.

vooral omdat Famke er in speelt.

Maar daar kan je geen voldoende voor geven.


avatar van AnyaH

AnyaH

  • 431 berichten
  • 352 stemmen

Vooropgesteld ben ik geen komedie-fan, maar I just gave it a try! Geen topper, maar wel een feelgoodmovie. Af en toe best komische of hilarische momenten en ook een paar wat serieuzere scenes die niet zo vrolijk waren. Jansen en Favreau spelen een leuk stelletje. Ik weet niet of ik wel op Adam was gevallen, maar ja, je weet nooit hoe een koe een haas vangt.......


avatar van blurp194

blurp194

  • 5495 berichten
  • 4194 stemmen

Famke.

Als film stelt het wat weinig voor, het plot dobbert al te langzaam op het voorspelbare einde af. Toch zijn er wel wat grappige momenten - mijn favoriete daarvan is David Schwimmer die voor de deur staat, hoe flauw dan ook, en wellicht vooral omdat zoiets mij ook wel eens overkomen is. Verder een enorme opstapeling van cliches, vanzelf werkt de heldin weer bij een of ander blad en moet ze een stukkie schrijven. Hoe vaak hebben we dat al niet gezien. Wellicht was half Hollywood toen ook aan het staken.

Maar er is ook iets wat wel leuk is, en dat is dan natuurlijk dat Famke meedoet. Dat is dan ook wel zo'n beetje de enige reden om de film uit te kijken. Wat zal ik zeggen, ik ben fan, al vanaf dat ze zich voorstelde in Goldeneye.