• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.409 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.116 gebruikers
  • 9.378.448 stemmen
Avatar
 
banner banner

Now You See Me: Now You Don't (2025)

Misdaad / Thriller | 113 minuten

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 113 minuten

Alternatieve titel: Now You See Me 3

Oorsprong: Verenigde Staten / Verenigde Arabische Emiraten / Canada / Hongarije

Geregisseerd door: Ruben Fleischer

Met onder meer: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson en Dave Franco

IMDb beoordeling: 5,9 (50.470)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 13 november 2025

Plot Now You See Me: Now You Don't

"Unlock the illusion."

J. Daniel Atlas en de andere leden van de Four Horsemen zijn niet meer samen. Hij rekruteert een groep nieuwkomers voor een nieuwe klus: het stelen van het meest waardevolle juweel uit de geschiedenis. De edelsteen is echter in handen van een familie die zaken doet met ongure mensen. Wanneer de andere Horsemen Daniel te hulp schieten, moeten ze het gezamenlijk opnemen tegen een criminele organisatie die op wereldwijde schaal opereert.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

J. Daniel Atlas

Bosco Leroy

Veronika Vanderberg

Merritt McKinney

Jack Wilder

Henley Reeves

Thaddeus Bradley

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van WLWolfs

WLWolfs

  • 42 berichten
  • 42 stemmen

Ik vond het weer een fantastische film. Het verassingseffect minder maar ik heb er toch enorm van genoten!


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14535 berichten
  • 4520 stemmen

Beide vorige films vond ik niet bepaald geweldig. Vooral irritant en niet geloofwaardig. Maar het was vandaag wel zo'n treurig grijze dag, een lange wandeling had ik al gedaan buiten en geen sport of wat dan ook op tv. Toch maar naar de bios omdat ik daar best lekker zit zo in het donker zonder veel prikkels en dit ding was het enige dat draaide en ik nog niet had gezien (of het werd een Sinterklaas-film en daar had ik zeker geen zin in).

Nou moet ik zeggen: geweldige cinema is dit niet maar lange tijd was de film nog wel oké. Pike vind ik een fijne actrice en ze past hier goed als boosaardige zakenvrouw en schurk van dienst en ook de rest van de cast (al wordt die wel erg groot) zat niet direct in mijn irritatiezone. De goocheltrucs doen me weinig, al is het maar dat ik naar een film kijk (en ook los daarvan, ik geloofde ze ook niet). Visueel ook wat saai, de camera wordt vooral gebruikt om het verhaal in beeld te zetten maar zag ik ook maar iets dat iets van inspiratie had of wat lijkt op een artistieke keuze?

Nu kabbelt het zo een beetje vooruit allemaal maar de laatste act duurt te lang en vond ik simpelweg buiten mijn suspension of disbelief vallen en daar zakte de score toch nog snel. 1,5*.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13171 berichten
  • 11080 stemmen

Aardige film waarin het stelen van een grote diamant de groep illusionisten weer bij elkaar brengt. Ondanks de fijne, jonge aanvulling op de cast weten de personages niet echt te boeien. De heist-scenes zijn wel vermakelijk en vooral het door Escher geïnspireerde segment ziet er goed uit. Dit vervolg is meer van hetzelfde, maar wel weer een vooruitgang op het vorige deel.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Regisseur Ruben Fleischer heeft een goed gevoel voor degelijk gepresenteerd vermaak, maar laat binnen zijn nieuwste project vooral het woord over aan de castleden. Een boel daarvan zijn natuurlijk al op elkaar ingespeeld en leveren dan ook kwaliteit af, maar ook de toevoegingen doen het gelukkig redelijk. Spijtig is dat er duidelijk een boel aandacht is gegaan richting de inhoud, maar wanneer het dan moet aankomen op de plotwendingen wordt er een nogal ongeloofwaardige wirwar van gemaakt. Zeker de laatste onthulling is bijna onmogelijk te noemen in de huidige wereld, maar individuele scenes zien er goed uit, er hangt een fijn tempo en de film is voorbij voordat je het weet.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31154 berichten
  • 5451 stemmen

In de lijn van de voorgangers. Een heistfilm dat wordt aangekleed met de nodige tricks. De meeste figuren zijn terug van de partij. Niet de boeiendste karakters, maar kleurrijk genoeg om de boel te trekken. De terugkomst van Isla Fisher is leuk gedaan, maar de echte peper & zou komt pas als LIzzy Caplin verschijnt. Ze blijft toch het leukste lid van deze bende.

We gaan een stuk van de film richting Antwerpen met bezoek aan de Grote Markt en het Havenhuis. Als Antwerpenaar is dat een klein extraatje. Uiteraard gaat het over diamanten, zo bijzonder origineel zijn ze nu ook weer niet. Maar het is een keer Antwerpen ipv Amsterdam. De film kent genoeg vaart om interessant te blijven, maar groots wordt het nooit. Bovendien kent ook dit 3e deel hetzelfde probleem als haar voorgangers: vrij voorspelbare dialogen en er wordt veel te veel uitgelegd.


avatar van davey400

davey400

  • 218 berichten
  • 179 stemmen

Jeetje.

Vergeleken met dit is Spy Kids een serieuze film voor volwassenen.

Wat een infantiel gedoe is dit zeg.

De originele was precies dat: origineel. En leuk. En spannend.

Dit was allesbehalve dat.

Ik vond het zelfs lastig om de 2 sterren uit te delen, maar goed: om nog lager te gaan moet het wel een oprechte B film zijn, en dat kan ik dan ook weer niet zeggen.

Maar stom vond ik hem wel.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2481 berichten
  • 2253 stemmen

Vermakelijke film dat geheel in het verlengde ligt van de twee voorgangers. Dus geen hoogstaand vernuftig verhaal, maar wel een degelijke uitwerking. De film kent een lekker tempo en kijkt prima weg. Echt heel spannend wordt het niet en de magie is weer vergezocht en wordt simpel uitgelegd. Puur popcorn vermaak dus. Het acteerwerk is verder in orde en de toevoeging van de jongere illusionisten is aardig. Visueel is de film goed geslaagd, met mooie kleurrijke beelden en flitsend camerawerk. 3.0/3.5


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7009 berichten
  • 9793 stemmen

Aan de flauwe en melige kant, dit derde deel in de franchise die wordt getolereerd maar waar niemand echt fan van lijkt te zijn. De plot is onderhoudend genoeg en er is genoeg star power om de malle gebeurtenissen drijvende te houden, maar wanneer het overduidelijke open einde zich aandient verwacht ik niet dat iemand veel meer doet dan de schouders ophalen.


avatar van TMP

TMP

  • 1892 berichten
  • 1718 stemmen

Het eerste deel in deze reeks was best leuk en origineel, van het tweede deel staat mij weinig meer bij. Na een kleine tien jaar volgt dit derde deel. Helaas valt deze film behoorlijk tegen. De trucs zijn veelal onnavolgbaar en/of ongeloofwaardig. De film wil (mede daardoor) ook nergens spannend of interessant worden. Veel bekende gezichten in de behoorlijk uitgebreide cast. Een interessante rol zit er echter niet tussen, al acteert Rosamund Pike hier best aardig. De deur naar een vierde deel wordt nadrukkelijk open gezet, maar ik zit daar niet echt op te wachten na deze film te hebben gezien.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11437 berichten
  • 9929 stemmen

‘The Four Horsemen’ worden uitgebreid tot 5 en krijgen hulp van jeugdige copycats als ze het opnemen tegen een machtige, steenrijke erfgenaam [Rosamunde Pike] die ze beschuldigen van het faciliteren van witwaspraktijken door criminele netwerken. Een hoop hocus pocus (met uitstekende visuele effecten) en blablabla zijn bedoeld om je zo te laten duizelen dat je het gebrek aan samenhang en originaliteit vergeet. Fleischer houdt het tempo hoog, maar dit is niets meer dan (extreem veel) gebakken lucht.