• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.170 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.055 gebruikers
  • 9.374.134 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Forge (2024)

Drama / Familie | 124 minuten
2,31 16 stemmen

Genre: Drama / Familie

Speelduur: 124 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Alex Kendrick

Met onder meer: Aspen Kennedy Wilson, Cameron Arnett en Karen Abercrombie

IMDb beoordeling: 6,8 (5.757)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • meJane Bekijk via meJane
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot The Forge

De 19-jarige Isaiah Wright leeft voor basketbal en videogames. Een jaar na de middelbare school heeft hij geen baan, geen plannen en geen idee hoe hij een man moet zijn. In onenigheid met zijn alleenstaande moeder Cynthia krijgt Jesaja een ultimatum: opstaan ​​of verhuizen. Jesaja voelt de aantrekkingskracht van zijn vrienden en de druk van zijn moeder en wordt ingehuurd door Moore Fitness, zich niet bewust van de manier waarop de eigenaar zijn leven persoonlijk zal beïnvloeden. Met de gebeden van zijn moeder en onverwachte begeleiding van zijn nieuwe mentor wordt Jesaja gedwongen om met zijn verleden om te gaan, zijn egoïsme op te offeren en te ontdekken hoe God een groter doel met zijn leven zou kunnen hebben.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Bammetje

Bammetje

  • 12 berichten
  • 584 stemmen

Wanneer twee stemmers een 1,0 geven, lijkt me dat niet juist. Zeker gezien de IMDB van rond de 7,0. Om wat tegenwicht te bieden stem ik een 5.0


avatar van schumacher

schumacher

  • 4563 berichten
  • 4265 stemmen

Ppfff zeg.

Het begin vondk goed, die eerste dikke 30 minuten waren goed nog maar erna njah zeg....

Het begon saai en ééntonig te worden & ze gaan helemaal die religieuze toer op, een beetje mag, maar het was all the way en daar hebk het echt niet voor, too much.

Beetje jammer omdat het zo goed begon.

Gemiste kans wat mij betreft.


Geweldige film over hoe je in het leven kan staan met de heer aan je zij en om lief te hebben ook als er tegenslagen zijn top film


avatar van Frankie Boy

Frankie Boy

  • 182 berichten
  • 1 stemmen

Zeker geen slechte film maar wel een echte EO film.

Op een gegeven moment is het alleen maar god hier, god daar, jezus hier, christus daar etc.

Niets mis mee als je daar in gelooft, maar het komt je wel de neus uit en dat is jammer.

Ondanks dat ik niet geloof kan ik er zeker voor open staan, maar dit is allemaal echt too much.