• 15.829 nieuwsartikelen
  • 178.409 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.118 gebruikers
  • 9.378.515 stemmen
Avatar
 
banner banner

1992 (2022)

Actie / Drama | 97 minuten
2,50 26 stemmen

Genre: Actie / Drama

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titel: April 29, 1992

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Ariel Vromen

Met onder meer: Tyrese Gibson, Scott Eastwood en Ray Liotta

IMDb beoordeling: 5,7 (4.421)

Gesproken taal: Engels

Plot 1992

"Every city has a breaking point."

Het verhaal speelt zich af tijdens de grootschalige rellen in Los Angeles, 1992. Een ex-crimineel bevindt zich 's avonds tijdens deze periode samen met zijn zoon op zijn werkplek. Het bedrijf waar hij werkt wordt plotseling overvallen door een gewelddadige groep mensen die misbruik van de rellen maken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Moviestar1979

Moviestar1979

  • 1671 berichten
  • 975 stemmen

De laatste film van Ray Liotta. De acteur had alle scènes al gefilmd, alvorens hij in mei 2022 overleed. In 2015 meldde The Hollywood Reporter dat Ice Cube en O'Shea Jackson Jr. in de film waren gecast. Deze geruchten werden echter door de publicist van Ice Cube ontkend. De oorspronkelijke titel van de film was "April 29th, 1992."

De uitvoering van de film voelt een beetje tweederangs. Voor een B-film is dat misschien ook niet zo gek. Liotta is uitermate sterk in zijn laatste rol als Lowell. Een redelijke wegkijker, maar verre van een uitstekende film.

2,5 *