• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.217 series
  • 33.988 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.032 gebruikers
  • 9.373.293 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sweetness in the Belly (2019)

Drama | 110 minuten
3,12 4 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 110 minuten

Oorsprong: Ierland / Verenigd Koninkrijk / Canada

Geregisseerd door: Zeresenay Mehari

Met onder meer: Dakota Fanning, Yahya Abdul-Mateen II en Kunal Nayyar

IMDb beoordeling: 5,6 (909)

Gesproken taal: Arabisch en Engels

Releasedatum: 7 oktober 2021

Plot Sweetness in the Belly

Lily Abdal verloor haar ouders in Afrika en vlucht naar Engeland om aan de burgeroorlog te ontkomen. In Londen begeeft ze zich onder de immigranten en poogt ze families met elkaar te herenigen. Ze heeft hiervoor zo haar eigen redenen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Lilly Mitchell Abdal

Amina Mergessa

Dr. Aziz Abdul Nasser

Dr. Robin Sathi

Ahmed Mergessa

Immigration Officer

Officer Capps

Young Lilly

Philip Mitchell

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Anders dan ik vooraf hoopte heeft deze film over Ethiopische vluchtelingen weinig indruk op mij gemaakt. Het verhaal blijft te veel aan de oppervlakte en mist –afgezien van een paar scènes– dramatische accenten. Bovendien is Dakota Fanning een te zwakke actrice om een film als deze te dragen. In vergelijking met Mehari’s intrigerende regiedebuut Difret (2014) een regelrechte tegenvaller.