• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.227 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.067 gebruikers
  • 9.375.238 stemmen
Avatar
 
banner banner

Lazarat (2019)

Actie / Thriller | 98 minuten
2,42 18 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 98 minuten

Alternatieve titel: The Brave

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: William Kaufman

Met onder meer: Armand Assante, Louis Mandylor en Igor Jijikine

IMDb beoordeling: 5,2 (1.165)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot Lazarat

"Heroes will rise"

Een Albanese stad staat bekend om de productie en handel in drugs. Criminaliteit en corruptie vieren er hoogtij. Een elitegroep politieagenten is er op weg om de oorlog tegen de lokale politie te beëindigen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van hader

hader

  • 88 berichten
  • 58 stemmen

Vond het een verbazend goede film. Roemenië? Dat verwacht je toch niet. Het is keiharde politie/criminele film die Hollywood waardig zou zijn. (Hollywood heeft er wel in meegewerkt) Het verhaal was zo duidelijk als wat, en de acteurs deden het niet bepaald slecht.

Het is wel een diarree van geweld. Aan het einde vond ik het wel een beetje ongeloofwaardig worden. Vallen zoveel agenten met kogelvrije vesten om. Niet iemand die gewond raakt. Zelfs als je armor piercing bullets zou gebruiken, is de precisie ongeloofwaardig. Verder vond ik het opgraven van Armand een minpunt. Er zijn andere acteurs die het beter doen. Dit hebben ze gedaan om aansluiting te vinden met de filmwereld. Vindt ik daarom wel een dikke 3 waard. Geen enkel moment gaat het je vervelen.

Er komen meer professionele films uit de regio. Vond Börsü ook zo'n film. Turkse film, met diepgang in de personages.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2477 berichten
  • 2250 stemmen

Aardige genre film. De film moet het niet hebben van het verhaal, dat echt waardeloos is. En dan ook nog een zeer voorspelbare twist...nee, deze film moet je gewoon met verstand op nul kijken en dan vermaakt ie je best goed. De actiescenes zien er goed geregisseerd uit. De slotscène is wel erg overdreven, maar niet storend. Het acteerwerk is matigjes. Wel leuk om Assante weer eens te zien. Lekker no brain tussendoortje. 3.0