• 15.802 nieuwsartikelen
  • 178.295 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.911 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wonder Park (2019)

Animatie / Avontuur | 85 minuten
2,77 95 stemmen

Genre: Animatie / Avontuur

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Spanje / Verenigde Staten

Geregisseerd door: David Feiss

Met onder meer: Brianna Denski, Jennifer Garner en Ken Hudson Campbell

IMDb beoordeling: 5,9 (13.554)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 17 april 2019

Plot Wonder Park

"Dream Bigger"

De fantasievolle June ontdekt een pretpark genaamd Wonderland, dat verborgen zit in het bos. Het park beschikt over leuke glijbanen en pratende dieren. June ontdekt al snel dat het park uit haar eigen fantasie is ontsproten en dat ze de enige hoop is, samen met de dieren, om deze magische plek te redden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

June's Mom (stemrol)

June's Dad (stemrol)

Steve (stemrol)

Greta (stemrol)

Gus (stemrol)

Cooper (stemrol)

Peanut (stemrol)

June (stemrol)

Boomer (stemrol)

Young June (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van filmkul

filmkul

  • 2478 berichten
  • 2251 stemmen

Matige tekenfilm. Het verhaal is zwak. Voor kinderen is de symboliek wat ver gezocht om te begrijpen. Buiten dat zullen de kids zich best vermaken. Er zit voldoende spanning en actie in. Er wordt ook behoorlijk op de emotie ingespeeld. Iets te veel van het goede. Men had best wat meer humor er in mogen stoppen want die is wat ver te zoeken. Visueel ziet de film er verder goed uit. De soundtrack is zwak en niet passend bij de leeftijdscategorie. Niet helemaal geslaagd. 2.5/3.0


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Ondanks dat het er mooi en kleurrijk uit ziet word ik niet warm van Wonder Park. Te rommelig, te onsamenhangend en vooral nauwelijks grappig. Er komen best veel animatiefilms uit en dus moet je je weten te onderscheiden en dat is hier niet gelukt. Misschien ben ik niet helemaal de exacte doelgroep, maar ik kan vaak genoeg genieten van een film als deze. De trailer deed voorkomen of dit best wel tof was, maar helaas.

2*


avatar van Rouge

Rouge

  • 79 berichten
  • 698 stemmen

Amusante film, maar niet meer dan dat. De hebben zich vermaakt en de film afgekeken. Wat betekend dat ze de film niet saai vonden. Af en toe een glimlach, maar echt gelachen hebben ze niet. De oudste (9) snapte hoe de film in elkaar stak en mijn 5-jarige heb ik het uit moeten leggen. Maar dat maakte voor de amusementwaarde niet uit.


avatar van K. V.

K. V.

  • 4363 berichten
  • 3768 stemmen

Deze animatiefilm ook eens bekeken en vond het wel een leuke film. Een kleurrijke film, maar hij heeft ook een donker kantje. Toch nog een origineel verhaal die zeker niet alleen voor kinderen was.

Verder toch nog enkele bekende stemmen.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11413 berichten
  • 6715 stemmen

Chaos.

Misschien draag je tijdens het kijken naar een film weleens de vraag: "Wat zou er gebeuren als een film eigenlijk geen regisseur heeft?". Wonder Park levert het antwoord. Daarmee bedoel ik niet te zeggen dat de regisseur zo brak is, maar dat deze productie na enige tijd letterlijk geen regisseur meer had. Dat valt vooral te merken aan de compleet chaotische aanpak.

De structuur van Wonder Park is ver te zoeken. In een sneltreinvaart katapulteert de regisseur (die er uiteindelijk na wat wirwar wel was) je door de verhaallijn heen en lijkt dit zo snel te willen doen dat de plotgaten en gebrekkigheden al snel niet meer op een hand te tellen zijn. Misschien had de productie haast, maar niets komt er echt degelijk uit en enorme dillema's worden binnen een vingerknip opgelost.

Daarnaast is het allemaal ook behoorlijk kinderachtig opgezet. Wellicht dat kinderen daar zelf geen problemen mee hebben (Ja, duh, het is een kinderfilm), maar voor een film die ook wat serieuzere stukjes kent is dat niet de beste combinatie. Alle constante hysterie is nergens ook echt heel grappig. Denk dat het allemaal voor de doelgroep te snel gaat om het allemaal goed tot zich te nemen, en dat is zorgelijk voor een kinderfilm.

Nee, Wonder Park is eerder een ongestructureerde en nogal makkelijke bende waaraan te merken valt dat de productie simpelweg een grote chaos was. Gelukkig ziet het er wel allemaal erg mooi afgewerkt uit en het beukende tempo verzekert gegarandeerd een anderhalfuur aan sterk vermaak. Daar geen problemen mee, maar ik denk dat de film simpelweg te rommelig is en te snel gaat voor kinderen om het maar enigszins te begrijpen.


avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1954 berichten
  • 1686 stemmen

Als pretpark nerd dacht ik dat dit wel leuk zou zijn.

Maar ik vind het helaas een te kinderachtig geheel.

De grappen zijn zeer zwak en niet leuk.

Het scenario is niet sterk.

Ik kan best 'out of the box' denken, maar ik vond dit allemaal een beetje te simpel.

Enige pluspunt is dat de verzonnen attracties er wel geinig uitzagen.

Dit is echt alleen leuk voor kleine kinderen. Vaak heeft een Disney of Pixar film ook wat leuks te bieden voor volwassenen, maar dat is bij deze film niet het geval.

Helaas, jammer, weg ermee!!!