• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.172 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.057 gebruikers
  • 9.374.511 stemmen
Avatar
 
banner banner

Unicorn Store (2017)

Komedie / Drama | 92 minuten
2,58 93 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Brie Larson

Met onder meer: Brie Larson, Samuel L. Jackson en Joan Cusack

IMDb beoordeling: 5,6 (21.438)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Unicorn Store

"Everyone needs a little magic. Even if they're all grown up."

'Unicorn Store' volgt een jonge vrouw, Kit genaamd, die terug bij haar ouders gaat wonen. Vervolgens ontvangt ze een mysterieuze uitnodiging van een winkel die haar denkwijze wil testen. Uiteindelijk leert Kit hierdoor wat er verstaan wordt onder volwassen worden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Vanaf 5 april te zien op Netflix.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Matige film waarin een jonge vrouw onder druk van haar ouders gaat werken bij een uitzendbureau. Een coming of age film met een nogal onnozel plot dat niet echt weet te boeien. Enigszins origineel te noemen, maar goed wordt het niet. Dit regiedebuut van Brie Larson (die hier ook de hoofdrol voor haar rekening neemt) oogt hier en daar wel fris.


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3958 stemmen

Ik heb een ongelooflijk zwak voor Brie Larson en ze speelt ook erg leuk in deze film. Het is ook zeker origineel, maar de film weet uiteindelijk nooit echt aan te slaan en moet het vooral hebben van de interacties tussen bepaalde karakters.

3*


avatar van ziggy06

ziggy06

  • 160 berichten
  • 1287 stemmen

Omdat Brie erin zit een 2,5 ster. Maar wel erg matig uitgevoerd. Maar ja voor een eerste film heeft ze nog wat credits...Ik hoop dat ze in de toekomst betere films gaat maken!


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14518 berichten
  • 4516 stemmen

Mislukte film. Ergens is dit drama, maar de acteurs denken in een rare komedie te zitten en dat schuurt op de verkeerde manier. Qua tempo werkt het ook niet echt en uiteindelijk wist de film me maar matig te boeien. Af en toe nog wel prima ideetjes qua beeldvering en leuk kleurgebruik, maar te weinig om de film te redden. 1,5*.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11392 berichten
  • 6704 stemmen

Vooruit dan.

Uiteindelijk een redelijk dramafilmpje met een wat luchtige en komische noot. Alleen gekeken vanwege Larson dan eigenlijk, die ondertussen misschien wel mijn favoriete actrice is geworden. Ook hier weet ze een dragende rol te spelen, maar kan zich misschien wat extra geven aangezien ze dit zelf had geregisseerd.

Sterke rol dus ook van Larson, al weet ze de komische snaar niet echt te raken. Op gebied van drama is het allemaal wat vlotter voor haar. Ook L. Jackson is weer leuk in een rol die wat vreemd is, des te beter voor L. Jackson dus eigenlijk. De rest is redelijk onzichtbaar, al was Athie ook wel goed op dreef.

Verhaal zelf stelt niet al te veel voor uiteindelijk, behalve dat het allemaal wel luchtig genoeg gebracht is om te vermaken, jammer dus dat de komedie niet zo goed werkt. Daar kan Larson zelf helaas niet al te veel aan doen uiteindelijk.

Boodschap is ook wellicht beter dan het verhaal zelf. Einde is wel sterk, waar de boodschap ook echt naar voren komt en de film op het juiste plekje weet te landen. Goddank dat er ook daadwerkelijk een eenhoorn bijkwam, en niet weer de zoveelste geforceerde boodschap film werd. Hierdoor krijgt het allemaal nog dat snoeperige toontje en dat heeft absoluut een meerwaarde.

Brie stelt wellicht nog weinig voor als regisseuse, maar waarschijnlijk regisseert ze meer voor het verhaal dan het visuele niveau, want dat was allemaal, op enkele leuke kleurtjes en een fantasievol einde met de eenhoorn niet al te bijzonder. Wel vermaakt uiteindelijk. Net aan 3,0*.


avatar van remorz

remorz

  • 2497 berichten
  • 2740 stemmen

Afgezet.

Irritant niet-grappige weirdness die de plank constant mis slaat. Misschien vanwege de acteurs zonder gevoel voor timing of charisma, misschien vanwege het matige script. Ook het “magische” deel van de film overtuigt niet, roze maatpakken en eenhoorngeblaat ten spijt. Painful to watch.


avatar van IH88

IH88

  • 9731 berichten
  • 3184 stemmen

Unicorn Store

Matig. Brie Larson is wel sterk op dreef en ook de andere acteurs doen hun best, maar echt interessant wordt het niet en het verhaal gaat uiteindelijk nergens heen. Op zich heeft Larson wel een duidelijke visie over hoe haar film eruit moet komen te zien, maar ze komt eigenlijk met weinig nieuws of een interessante invalshoek. De film heeft ook een fantasie element en het is zeker geen normale coming of age film, maar dat betekent niet dat het gelijk boeiend of vernieuwend is.


avatar van Purple09

Purple09

  • 1 berichten
  • 3 stemmen

Persoonlijk vond ik het een erg prachtige film om te kijken. De film liet zien om naive en kinderlijk te zijn in een grown up world, waar alles al donker en saai is. Ik vond het een magical aspect van de film om gewoon jezelf te zijn en blijven geloven in je dromen wanneer iedereen denkt dat je gek bent.


avatar van redfish71

redfish71

  • 120 berichten
  • 96 stemmen

Me aan het verdiepen wat Brie gepresteerd heeft als actrice. Deze werd aangeraden + Short Term 12.

Ik heb er geen spijt van gehad dat ik deze gekeken heb.

Brie speelt een beetje raar meisje dat niet echt mee komt in de wereld. Ze woont thuis bij haar ouders (naar haar leeftijd is het gissen) en lijkt zoekende wat ze wil in het leven en heeft moeite te voldoen aan de verwachtingen die ze om zich heen voelt.

Het is het type film waarin dingen gebeuren waarvan je weet dat het eigenlijk niet kan, maar daardoor ga je je wel af vragen: waar draait de film dan wel om, wat bedoelen ze, waar staat de unicorn en de winkel voor. Gevaar is dat je ook te ver hierin door kunt slaan.

Boodschappen als blijven dromen, jezelf zijn en accepteren komen redelijk door en ik zag vooral een film waarin acteurs zich lekker kunnen laten gaan en plezier hebben met hun karakters, waarin volgens mij een goede sfeer op de set was.

Brie doet het eigenlijk best goed, komt geloofwaardig over en ergens merk je halverwege dat er ook wel wat trauma in het gezin is geweest waardoor het niet helemaal lekker loopt.

De film wordt als drama neergezet maar slaagt soms toch ook wel in de (korte) comedy. Vooral de ouders vond ik grappig, maar uiteindelijk hebben ze ook diepgang en op het werk zie je ook wat karikaturen van de stereotype medewerkers die best strak neergezet worden door de acteurs.

Samuel L Jackson zit er ook in en moet een beetje excentriek persoon spelen. Ik denk dat hij daardoor juist het oppervlakkigst voelt, als iemand die een rol vervult om iets gedaan te krijgen.

De film deed me eigenlijk denken aan mijn jonge nichtje die nu nog in een sprookjeswereld leeft, waarbij ze naarmate ze ouder wordt steeds meer richting wat de maatschappij 'normaal' vindt geduwd zal worden en de 'realiteit' gaat ervaren en zien. Sommige mensen zullen Brie's karakter Kit naïef vinden, maar zijn we allemaal niet zo geweest en als je daar in blijft hangen, desnoods je hele leven is dat niet puur en echt?

De film is overigens wel gewoon te kort om er een echt drama met diepgang van te maken, maar vooralsnog vond ik hem best geslaagd.

6/10.