• 15.809 nieuwsartikelen
  • 178.340 films
  • 12.227 series
  • 34.007 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.427 stemmen
Avatar
 
banner banner

Viena and the Fantomes (2020)

Muziek / Drama | 105 minuten
-
Nog geen stemmen

Genre: Muziek / Drama

Speelduur: 105 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Gerardo Naranjo

Met onder meer: Dakota Fanning, Frank Dillane en Jeremy Allen White

IMDb beoordeling: 4,3 (937)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Viena and the Fantomes

In de jaren 80 reist Viena mee met 'the Fantomes', een postpunk band die op tournee is door de Verenigde Staten. Terwijl de groep proeft van hun succes, bevindt Viena zich in een driehoeksverhouding. Dit zal haar overtuigingen aan een test onderwerpen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Malick

Malick

  • 9142 berichten
  • 640 stemmen

Wat is er aan de hand met de nieuwe Naranjo? Al op zoveel filmfestivals nu verwacht maar iedere keer weer opnieuw uitgesteld. Er is zelfs een (vage) trailer van twee jaar geleden. Zie ook dit stuk:

Naranjo’s Nevada set road-tripper starting shooting way back in March of 2014 with a cast comprised of Dakota Fanning, Evan Rachel Wood, Frank Dillane, Jeremy Allen White, Zoe Kravitz and Caleb Landry Jones. Too punk for the Cannes and Fall festival circuit, judging from the trailer that was released via the sales company, this has a personality that fits with Sundance.