• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.163 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.998 stemmen
Avatar
 
banner banner

Long Min (1992)

Drama | 145 minuten
3,07 7 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 145 minuten

Alternatieve titel: Cageman

Oorsprong: Hongkong

Geregisseerd door: Chi Leung 'Jacob' Cheung

Met onder meer: Roy Chiao

IMDb beoordeling: 7,8 (311)

Gesproken taal: Kantonees

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Long Min

Daklozen in Hongkong worden opgevangen in erbarmelijke omstandigheden. Voor een klein bedrag krijgen ze ieder een ijzeren kooi waar ze de nacht kunnen doorbrengen. Ondanks hun barre situatie heerst er toch een soort van kameraardschap tussen de bewoners. Maar dan krijgen ze het bericht dat hun tehuis plaats moet maken voor een modern appartementencomplex.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12844 stemmen

Zeer matig.

Hong Kong drama is zelden naar behoren en ook deze film maakt er weer een redelijk droeve bedoening van. Dat deze film ooit prijzen gewonnen heeft zal wel met het onderwerp te maken hebben, een goede film is het jammer genoeg niet.

Helpt ook niet dat het bijna 2.5 uur duurt. Zo spannend of apart is het verhaal niet, gewoon wat sociaal drama dat je eerder in een Chinese film zou verwachten. Acteerwerk is erg dik aangezet, camerawerk is matig en het drama ligt er wel erg dik bovenop.

Mnee, geen idee waar deze film z'n status vandaan haalt. Hongkong is geen land dat veel verschillende genres aankan, maar drama is sowieso een pijnpunt. Gelukkig is dat de laatste 10 jaar wel wat verbeterd. Maar dramas uit de 80s en 90s zijn zelden de moeite waard, Cagemen is geen uitzondering op die regel.

1.5*