• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.938 gebruikers
  • 9.369.466 stemmen
Avatar
 
banner banner

Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017)

Familie / Komedie | 90 minuten
2,77 30 stemmen

Genre: Familie / Komedie

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: Het Leven van een Loser: Flutvakantie

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: David Bowers

Met onder meer: Alicia Silverstone, Tom Everett Scott en Joshua Hoover

IMDb beoordeling: 4,3 (12.547)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 10 augustus 2017

  • On Demand:

  • Disney+ Bekijk via Disney+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

Greg overtuigt zijn familie om een road trip te ondernemen om de 90ste verjaardag van zijn overgrootmoeder bij te wonen. Dit is een dekmantel voor wat hij echt wil: een nabijgelegen gameconventie bijwonen. Het is niet verwonderlijk dat dingen niet volgens plan gaan en er van alles fout gaat.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Vanaf 10 augustus in de bioscoop (20th Century Fox, via Warner Bros. Pictures International)


avatar van K. V.

K. V.

  • 4361 berichten
  • 3767 stemmen

Dit vierde deel ook eens bekeken en vond het wel een vermakelijk deel. Jammer dat de hele cast is vervangen (ik vond ze allemaal wel wat minder), maar de humor was wel gelijkaardig aan de vorige delen.

Verder zag de film er goed uit en verveelde hij niet.

Toch ook weer een leuk deel.


avatar van Decec

Decec

  • 6741 berichten
  • 8580 stemmen

Een matige komedie/familie film...

Matige verhaal...

Matige acteerwerk...

Komedie is mijn ding niet...

Redelijk camera...

Mooi HD kwaliteit breedbeeld...

Prima achtergrond geluid/muziek met

Dolby Digital...

Niet te moeite waard...


avatar van coumi

coumi

  • 1462 berichten
  • 12308 stemmen

Kun je onmogelijk een goede komedie vinden, maar hij is in ieder geval iets beter dan de andere uit deze reeks die ik heb gezien. Een echt verhaal is er nauwelijks, de humor is tamelijk plat en de letterlijke kots en poep grappen zitten er dan ook weer in, maar The Long Haul heeft daarnaast ook wel een paar brutale grappen waarom je kunt lachen, dus als je in een melige bui bent valt het misschien best mee. Heb deze vooral een keer bekeken omdat Alicia Silverstone meedoet. Was vroeger toch een behoorlijk talent, en wil dan graag weten hoe iemand kan zinken tot het niveau van een vierde deel uit een heel matige filmreeks. Ze levert overigens ook nog eens de slechtste acteerprestatie van allemaal, heeft de hele 90 minuten een rare zenuwtrek rond haar mond waarvan ze waarschijnlijk denkt dat dit dan humor is, opmerkelijk om te zien.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11345 berichten
  • 6677 stemmen

Hm.

Heb de andere 3 delen ooit weleens gezien, en wat ik daaruit begreep is dat het hoofdkarakter (Greg) een erg arrogant persoon is dat niet graag zijn lesje aan het eind leert. Hier was het toch weer zo'n film waarin je aan het eind je les leert and dat wijkt af van de boeken en films.

De cast is compleet vervangen, wat ik opzich wel begrijp aangezien Gordon nu volwassen is en eigenlijk te oud is om nog in deze films te spelen. Drucker is wel een leuke vervanger, maar eigenlijk nog iets te jong om deze rol te spelen. De vervanger van Rodrick was ook wat minder.

Grappen zijn vooral poep en pies grappen die soms wel leuk zijn. De cast is soms wat overenthousiast en overdreven maar doen het niet zo ongelooflijk slecht. Vooral een komedie die je ook snel vergeten bent en ook geen echte aanrader is.


avatar van Phantasm

Phantasm

  • 7578 berichten
  • 7487 stemmen

Prima in elkaar gezette familiekomedie die lekker wegkijkt. Heb me er prima mee vermaakt.


avatar van DonR4mon

DonR4mon

  • 60 berichten
  • 128 stemmen

Pfff verschrikkelijk, een ander woord heb ik er niet voor


avatar van Mr. Chiel

Mr. Chiel

  • 1384 berichten
  • 3843 stemmen

Erg grappige en niet zoetsappige familiefilm.