De langverwachte reünie van de kinderserie ZOOPis vanaf komende maand al te zien op Videoland. Dat maakt RTL Boulevard bekend. De de cast van de bekende serie was de afgelopen maanden al meermaals bij elkaar om te werken aan de reünie, die vanaf 16 juli aan de streamingdienst zal worden toegevoegd.
Goed nieuws voor fans van de beroemde kinderserie ZOOP. Zij kunnen vanaf aankomende 16 juli al aan de slag met de aankomende reüniefilm waarover al een tijdje gesproken wordt. Dat laat RTL Boulevard weten. Alle originele hoofdrolspelers, waaronder Nicolette van Dam, Ewout Genemans, Vivienne van Assem en Patrick Martens zullen te zien zijn in de reünie, die door regisseur en acteur Jon Karthaus is bedacht.
In januari van dit jaar maakte Karthaus al bekend dat er wordt gewerkt aan een vierde deel in de bijbehorende filmreeks. Persbureau ANP ging verhaal halen bij de filmmaker, nadat deze op Instagram een geheimzinnig bericht plaatste waarin werd geïnsinueerd dat hij werkt aan een nieuwe film. "De fans vragen er al langer om," schreef hij. "En met de vaste acteurs fantaseren we er ook met regelmaat over. We komen nog steeds af en toe samen en we worden steeds enthousiaster over het idee van een reüniefilm."
ZOOP
ZOOP is een Nederlandse kinderserie die in 2004 voor het eerst te zien was op Nickelodeon. De serie volgt het leven van een groep jongeren die worden opgeleid tot dierenverzorgers in Ouwehands Dierenpark in Rhenen. Tussen 2004 en 2006 verschenen van de soapserie drie seizoenen, waarvan de laatste twee werden afgesloten door een speelfilm, namelijk ZOOP in Afrikaen ZOOP in India, beide geregisseerd door Johan Nijenhuis. Door het succes van deze bioscoopfilms besloot men het jaar erop nog een film uit te brengen genaamd ZOOP in Zuid-Amerika, .
Karthaus, die in de serie zelf het personage van Moes vertolkte, speelde onlangs nog een hoofdrol in zijn eigen film Fijn Weekend. Hij beloofde dan ook dat, als die titel het goed zou doen, hij zich zou gaan richten op de reünie-film. "Bij deze beloof ik plechtig dat als Fijn Weekend! meer dan 100.000 bezoekers trekt, dat ik dan prioriteit geef aan het afschrijven van het script voor ZOOP 4. Met een beetje geluk kunnen we dan volgend jaar op de set staan," zo zei de regisseur, die met zijn film wel een maatschappelijk probleem wil aansnijden. "Australië is bij uitstek een land waar te zien is hoe groot de gevolgen zijn van de klimaatveranderingen," stelde hij destijds.
De ZOOP-reunië is, zoals gezegd, vanaf 16 juli te zien op Videoland.
Slim van Videoland om te zien wat populair is op haar dienst en er vervolgens content mee maken. Net als met Kees en Co. Zonde - voor de kijkers - dat het geen film is, zoals het plan was.
Reacties (2)