Genre: Avontuur / Familie
Speelduur: 103 minuten
Oorsprong:
Nederland
Geregisseerd door: Johan Nijenhuis
Met onder meer: Vivienne van den Assem, Patrick Martens en Monique van der Werff
IMDb beoordeling:
5,1 (334)
Gesproken taal: Nederlands
Releasedatum: 29 juni 2006
On Demand:
Bekijk via Videoland
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Zoop in India
Nu de rangers heelhuids uit Afrika zijn teruggekeerd, wordt het tijd voor een avontuur op een nieuw continent. In Zoop in India gaan de rangers op zoek naar een kudde verdwenen olifanten. De tocht blijkt niet zonder gevaren.
Externe links
Acteurs en actrices
Sira Schilt
Mike Bosboom
Elise Pardoel
Bionda Kroonenberg
Taffie Arends
Moes Brinksma
Bastiaan van Diemen
Alwin Bendorff
Thakur
Bhadrak
Video's en trailers
Reviews & comments
gotti
-
- 14065 berichten
- 5853 stemmen
Zowaar beter dan het eerste deel. Tuurlijk kent de film nog steeds een voorspelbaarder sciprt dan het verzamelde werk van Dick Bruna en heeft het van ambivalentie geen kaas gegeten, maar toch is het hel wat vrolijker en fleuriger dan het vorige deel.
2,5*
soom
-
- 24911 berichten
- 2744 stemmen
Dit vond ik leuker dan Zoop in Afrika, maar ietsje minder leuker dan Zoop in Zuid-Amerika. Alle films met Monique gezien, nu, trouwens!! Waarschijnlijk is het niet helemaal geschikt voor kinderen rond 8 jaar, (lijkt mij), er zitten wel een beetje enge scenes in, namelijk.
neo
-
- 15434 berichten
- 10004 stemmen
8 jaar is wel wat hoog in geschat. Op die leeftijd zijn ze met bepaalde scenes in deze film niet meer bang te krijgen. Heb het zelf gemerkt bij enkele voorstellingen. Zijn de nog wel een stukje jongere kinderen die het eng vonden.
by_the_way
-
- 3792 berichten
- 504 stemmen
Monique van der Werff is lekker dus goede film

CorpseBride
-
- 9 berichten
- 13 stemmen
Best vermakelijk filmpje...
Deze is (tot nu toe) de beste van de Zoop films...
PrinsesBanaan!
-
- 18 berichten
- 0 stemmen
Zoop In India vind ik een goede kinderfilm. Sommige stukken zijn zelfs voor kinderen overdreven vind ik.
Toch vind ik het een film om nog een keer te bekijken.
robertus65
-
- 1130 berichten
- 0 stemmen
Als je over deze film gaat nadenken en alles gaat bijhouden wat niet klopt, ben ik wel even bezig. Ik bedoel, dan zijn Bassie en Adriaan nog geloofwaardiger. Het is eigenlijk niet meer dan een soort verfilmd stripverhaal. Aardig onderhoud, dat wel. 
Pannenkoek
-
- 73 berichten
- 481 stemmen
1.5**
slechter dan de vorige en die sira is echt lelijk
Tsja smaken verschillen natuurlijk en niet alleen bij films 
Die Sira is wat mij betreft dan weer favoriet.
De film: een echte kinderfilm.
Acteerwerk is vaak om te janken, maar kinderen vinden hem geweldig en daar gaat het bij een kinderfilm toch om. Wel genoeg te zien in deze film.
Fazcinating
-
- 24 berichten
- 31 stemmen
Ik vond dit best een leuke film om naar te kijken. Het is geen top film, maar het spoorde me wel aan om verder te kijken.
megaman
-
- 1484 berichten
- 229 stemmen
Nog zo'n wanproduct. Je teks voorlezen voor de camera. Acteerwerk dat nog slechter is dan we in Nederlandse soaps tegenkomen (en GTST was al achteruit gegaan qua acteerniveau). Dat er mensen zijn die hier geld en tijd aan spenderen. Dankzij die mensen kunnen we allemaal weer uitkijken naar een volgende Anubis/Zoop film waarvan de regisseur rustig voortkabbelt op hetzelfde ondermaatse niveau.
TragieStar.*
-
- 3472 berichten
- 1603 stemmen
Zoop in India
Deze vind ik de 2 de leukste van de 3.
Bij deze film had ik veel kijkplezier gehad.
En ik vond het gewoon super leuk om er naar te kijken.
Natuurlijk is het niet een van de beste films.
Maar toch leuk. En zeker voor kinderen.
3*
Ebenezer Scrooge
-
- 2150 berichten
- 3092 stemmen
Johan Nijenhuis, de Fellini van de Lage Landen, maar dan voor infantiele kleuters..
xxERWINxx
-
- 1844 berichten
- 961 stemmen
Leuke film, ik vind hem wel iets beter dan zoop in Afrika omdat er hier toch wat meer gebeurd dan in het vorige deel, ook wat spannende momenten en wat meer actie zeg maar.
Er gebeurd tenminste van alles in de film, nu op naar Zoop in Zuid-Amerika.
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





