Christopher Nolan heeft een oeuvre om u tegen te zeggen, maar over de beste film uit zijn carrière worden fans het maar niet met elkaar eens. Inception, Interstellar of The Dark Knight? Of misschien toch Tenet? Vanavond kijk je die laatste gewoon op televisie!
Een film van Christopher Nolan kan meestal rekenen op veel lof. Ook zijn laatste film Oppenheimer kreeg veel positieve recensies. Anders was dat met Tenet, die door veel kijkers als iets te ambitieus werd gezien. De meningen zijn erover verdeeld, maar de beoordelingen van deze eigenzinnige spionagefilm met John David Washington en Robert Pattinson zijn alsnog ontzettend goed. Met een 3,23 uit 5 is dit ook zeker eentje die je moet hebben gezien!
'Probeer dit niet te doen...'
"Ik ben denk ik te dom voor deze film", schrijven veel kijkers in een review. Het concept van Tenet ligt vrij ingewikkeld in elkaar. Een andere fan heeft advies voor kijkers die het wellicht niet helemaal goed begrijpen: "Verrassend goed! Tip: probeer niet alle tijdlijnen te volgen, maar gewoon te genieten." MovieMeter-gebruiker Pecore heeft ook genoten van de scifi: "Dit krijgt van mij de volle mep. Samen met Memento en Dunkirk Nolans beste werk wat mij betreft"
Duistere realiteit
Een geheim agent maakt deel uit van een elite-eenheid die een dreigende derde wereldoorlog moet zien te voorkomen. in een wereld van internationale spionage en verborgen dreigingen reist hij door een duistere realiteit waarin niets is wat het lijkt. Centraal in de missie staat een mysterieus codewoord: Tenet, de sleutel tot het redden van de wereld.
Tenet is donderdag 9 april om 20:00 uur te zien op Paramount. Je kijkt de film ook op Netflix, Prime Video of HBO Max.
Reacties (0)