Na de aankondiging van eerder dit jaar dat Disney bezig zou zijn met een derde Frozen-film, was er enige tijd radiostilte rondom het project. Maar nu hebben we dan eindelijk een update, want tijdens het London Film Festival onthulde Jennifer Lee, de Chief Creative Officer van Disney Animation, dat de productie van het derde deel in de Frozen-franchise wel al stilletjes is begonnen.
Eerder dit jaar bevestigde de CEO van Disney, Bob Iger, al dat het bedrijf van plan is om nieuwe films toe te voegen aan verschillende van hun geanimeerde franchises, waaronder Toy Story, Frozen en Zootopia. Na deze aankondiging bleef het echter lang stil en liet verdere informatie op zich wachten. Vervolgens werd deze zomer onthuld dat zowel Woody als Buzz terug zullen keren in een nieuwe Toy Story-film, en nu hebben we dus eindelijk ook bevestiging dat er actief wordt gewerkt aan de nieuwste film in de Frozen-reeks. Zo heeft Jennifer Lee, de Chief Creative Officer van Disney Animation, laten weten tijdens het London Film Festival.
Frozen
Lee, die samenwerkte met Chris Buck als regisseur en schrijver voor de eerste twee films, kon een update geven over voortgang van de derde film. Hoewel ze niet in kon gaan op specifieke details zoals planning en productiestatus, deelde ze wel met het publiek dat ze nogal onder de indruk is van het werk dat het studio tot nu toe al heeft verricht. "Het enige wat ik kan zeggen is dat ze vorige week tijd voor me hebben vrijgemaakt om er met het creatieve team aan te werken," zo vertelde Lee tijdens een presentatie op het LFF. "En ik ben helemaal weggeblazen. Ik ben zo enthousiast. Ik weet nog niet wat ik ga doen qua werk aan die film. Misschien doe ik wel niets."
Reacties (0)