Vannacht kwam er tragisch nieuws uit Hollywood. Na het auto-ongeluk waar Anne Heche bij betrokken was vorige week, blijkt nu dat de actrice vanwege zwaar hersenletsel het waarschijnlijk niet zal overleven. Dat liet een woordvoerder van de familie weten. De actrice ligt in kritieke toestand in een coma, maar de verwachting is dat ze daar niet meer uit zal komen.
Vorige week vrijdag werd Hollywood opgeschrikt door het nieuws dat Anne Heche, bekend van onder andere Donnie Brasco en John Q in een auto-ongeluk terecht was gekomen. In een staat van coma werd ze opgenomen in een ziekenhuis, maar nu blijkt dat de 53-jarige actrice vanwege zuurstoftekort zwaar hersenletsel heeft opgelopen bij het ongeluk, en daarom is de kans dat ze uit haar coma ontwaakt zeer klein. De familie van de actrice heeft een statement uitgebracht over de situatie, waarin iedereen wordt bedankt voor de steunbetuigingen, maar waarin ook wordt voorgesorteerd op het onvermijdelijke: "Al lang geleden heeft zij de keuze gemaakt om haar organen te doneren, en ze wordt nog in leven gehouden om te bepalen of die levensvatbaar zijn," aldus het statement.
Een groot hart
Ook reflecteert het statement op het leven van de actrice: "Anne had een groot hart, en raakte iedereen die ze ontmoette met haar gulle geest. Ze zag het verspreiden van vreugde en vriendelijkheid als haar levenswerk, nog meer dan haar buitengewone acteertalent. Vooral het doen groeien van de acceptatie van wie je geliefde is was belangrijk voor haar. Ze zal herinnerd worden voor haar moedige eerlijkheid en ontzettend gemist worden voor haar licht." Zo komt er abrupt een einde aan de acteercarrière van Heche, nadat ze vorige week met haar auto crashte in een woning. Er werden sporen van verdovende middelen aangetroffen, aldus de plaatselijke autoriteiten. Wel is de actrice nog te zien in een nieuwe film, getiteld Girl in Room 13, die in september zal verschijnen.
Ik had net een dag voor het ongeluk Hour of Lead (Film, 2020)aka The Vanished gezien die ik zeker niet onaardig vond. Het grote publiek zal haar wat minder kennen maar ze heeft al met al toch aardig aan de weg getimmerd.
In The Guardian lees ik dat ze ondertussen overleden is. En ook een mooie obituary 'a little too stylish and smart for Hollywood', en een fotoreportage van haar werk.
Reacties (7)