• 15.987 nieuwsartikelen
  • 179.046 films
  • 12.274 series
  • 34.085 seizoenen
  • 649.230 acteurs
  • 199.279 gebruikers
  • 9.390.449 stemmen
Avatar
 
Een foto van Matthew Perry
Foto: © ANP

Een foto van Matthew Perry
Foto: © ANP

Het onderzoek naar de doodsoorzaak van acteur Matthew Perry, die dit weekend plotseling overleed op 54-jarige leeftijd, vereist aanvullende onderzoeksstappen door het Los Angeles County Medical Examiner’s Office. Dit betekent dat het nog weken kan duren voordat er tot een conclusie kan worden gekomen en het onderzoek naar zijn dood kan worden afgerond, zo meldt CNN.

Canadees-Amerikaans acteur Matthew Perry, voornamelijk bekend van zijn rol als Chandler Bing in de wereldberoemde sitcom Friendswerd zondagnacht dood aangetroffen in zijn woning in Los Angeles. Hulpverleners zouden hebben gereageerd op een melding van een hartstilstand en zouden de acteur vervolgens levenloos in zijn jacuzzi hebben gevonden. Er kwamen eerst berichten naar buiten dat hij zou zijn verdronken in zijn jacuzzi, maar later bleek dat het mogelijk zou gaan om een hartstilstand. Er zijn, ondanks zijn verleden met verslavingen, geen drugs aangetroffen in het huis van Perry, maar de acteur slikte wel een hoop voorgeschreven medicijnen die hij slikte tegen zijn depressies, angsten en de chronische longziekte COPD, waarmee hij kampte. De politie meldde dat er hoogstwaarschijnlijk geen sprake is van een misdrijf, maar het is dus onduidelijk waaraan de acteur precies overleden is, en het zal nog wel even duren voordat die vraag beantwoord wordt.

Doodsoorzaak

CNN meldt namelijk dat het onderzoek naar de doodsoorzaak van de acteur veel langer gaat duren dan verwacht en het rapport over de dood van Perry zou zijn bestempeld als 'uitgesteld' door de medisch onderzoeker. 'In gevallen waarin de doodsoorzaak niet kan worden vastgesteld op het moment van de autopsie, zal een uitgesteld certificaat worden afgegeven totdat aanvullende onderzoeken zijn voltooid', aldus de richtlijnen van de lijkschouwer uit LA. Er is dus wel al een autopsie uitgevoerd, maar onderzoekers wachten nog op de resultaten van toxicologische rapporten om zo de doodsoorzaak van Perry vast te stellen. Het kan echter weken duren voordat dergelijke rapporten zijn voltooid. De onderzoekers zijn, volgens een bron van CNN, van plan deze toxicologische rapporten te gebruiken om te bepalen of vreemde stoffen mogelijk hebben bijgedragen aan de dood van Perry.

Matthew Perry

Perry was natuurlijk vooral bekend van zijn rol als Chandler Bing in de populaire tv-serie Friends, die van 1994 tot 2004 werd uitgezonden en wereldwijd grote erkenning genoot. Deze rol leverde hem een Emmy Award-nominatie op. Na Friends breidde Perry zijn carrière uit naar de filmindustrie en verscheen hij in verschillende films, waaronder The Whole Nine Yards en 17 Again. Hij keerde ook terug naar televisie met rollen in series zoals Studio 60 on the Sunset Strip en The Odd Couple. Perry sprak eerder al openlijk over zijn persoonlijke strijd met verslaving en heeft zich ingezet voor herstel. Naast zijn werk in film en televisie heeft hij ook met succes op het toneel gestaan, waarbij hij onder andere het toneelstuk The End of Longing schreef en speelde.

Reacties (3)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

“Weken duren…..” Waarom? Onze eigen MM-forensische arts Splinters was toch al tot een goed onderzochte conclusie gekomen mbt de doodsoorzaak?


avatar van Splinters

Splinters

  • 2630 berichten
  • 1391 stemmen

jacobine_rodijk schreef:

“Weken duren…..” Waarom? Onze eigen MM-forensische arts Splinters was toch al tot een goed onderzochte conclusie gekomen mbt de doodsoorzaak?

Tja... Geheel in de geest van de heer C. Bing: could i be more wrong?


avatar van werry

werry

  • 334 berichten
  • 131 stemmen

Splinters schreef:

(quote)

Tja... Geheel in de geest van de heer C. Bing: could i be more wrong?

Narcist.