• 16.433 nieuwsartikelen
  • 180.218 films
  • 12.398 series
  • 34.341 seizoenen
  • 651.691 acteurs
  • 199.722 gebruikers
  • 9.421.711 stemmen
Avatar
 
banner banner

Michael (2026)

Biografie / Muziek | 127 minuten

Genre: Biografie / Muziek

Speelduur: 127 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Antoine Fuqua

Met onder meer: Jaafar Jackson, Nia Long en Laura Harrier

IMDb beoordeling: 7,6 (515)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 23 april 2026

Plot Michael

"Discover the making of a king."

Het levensverhaal van de beroemde zanger Michael Jackson. Hij wordt beschouwd als de “King of Pop”. Aan bod komen zijn kindertijd als de ster van de Jackson 5 en het misbruik door zijn vader Joe Jackson. Verder is er aandacht voor zijn hit "Thriller", de aankoop van Neverland Valley en nog meer tot zijn tragische en onverwachte dood op 25 juni 2009.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Michael Jackson

Katherine Jackson

John Branca

Young Michael Jackson

Jackie Jackson

Jermaine Jackson

Tito Jackson

Marlon Jackson

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van werry

werry

  • 340 berichten
  • 132 stemmen

lang pee schreef:

(quote)
Beste, sorry maar ik geloof toch meer The Guardian dan u hoor. Er trouwens de beelden zijn gewoon te zien op youtube. Hier is wat T.G letterlijk zegt en meer ga ik er niet over zeggen...dangling a baby over a hotel balcony...wat baat kaars en bril als de uil niet zienen wil

Als je de beelden had bekeken had je gezien dat het geen zwieren is. En nogmaals, dat is in 2002 geweest en de eerste accusations in 1993. De film stopt in 1988 omdat er naar alle waarschijnlijkheid nog een tweede deel komt. Dus u kunt wel The Guardian geloven, maar dat zegt meer over u dan over de daadwerkelijke feiten.


avatar van Ekmichel

Ekmichel

  • 49 berichten
  • 2384 stemmen

werry schreef:

(quote)

Het is niet zo dat ze knuffelend in bed lagen of iets in die geest. Hoewel je het wel zo laat overkomen als je jouw tekst leest. Hij heeft kinderen in zijn bed laten slapen, dat klopt. Denk jij dat de beste man een levensgroot bed had, of een klein 1 persoons bedje? Of maakt die context ook niet uit volgens jou? Het feit dat hij heel vaak zelf op de grond ging liggen, maakt volgens jou ook niet uit? Welke pedo of kindermisbruiker zou op de grond gaan liggen? Oh nee wacht, dat wijkt af van jouw beeld gebaseerd op onderbuikgevoelens dus dat mogen we niet in twijfel trekken. Daarnaast heb ik vroeger ook weleens bij vrienden in bed geslapen, bij de buurjongen en zelfs later met mijn jongere neefje. Dat jij daar een bepaalde classificatie aan geeft zegt meer over jou dan over mij. Of ben ik nu ook een pedo of zelf seksueel misbruikt, of verpest voor mijn leven? Zeg het maar. Of ben jij gewoon nooit jong en onschuldig geweest? Ik heb namelijk nog nooit iets seksueels gezocht of gevonden in met wie ik in 1 bed sliep. Ik sliep tot mijn 12e ook bij mijn oma in bed, of ging naast haar liggen na het wakker worden. Nou, ik kan je zeggen dat er niks seksueels is gebeurd en dat mijn oma geen kindermisbruikster was.

Dat hij op de grond sliep, is voor meerdere interpretaties vatbaar: het kan onschuldig zijn, maar het wordt ook als tactiek ingezet om vertrouwen te winnen. Het is dus geen bewijs van onschuld. Bovendien gaat de vergelijking met familie mank, want de machtsverhouding tussen een wereldster en een kind is totaal anders dan in een vertrouwde omgeving. Uiteindelijk gaat het om de grens dat een volwassene niet met ongerelateerde kinderen in één bed hoort te slapen. Ik begrijp dat mensen de artiest van de kunst scheiden, maar dit gedrag valt simpelweg niet te verantwoorden.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11931 berichten
  • 10217 stemmen

De familie Jackson (minus zus Janet en moeder Katharine) probeert opnieuw een slaatje te slaan over de rug van Michael Jackson met deze oppervlakkige muzikale biografie over de periode tot aan het eind van de Victory-tour met The Jacksons in december 1984. De ene na de andere hit komt voorbij, met als enige verhaallijn de moeizame relatie tussen Michael en zijn strenge, opportunistische vader [Colman Domingo]. Moeder Katharine [Nia Long] wordt afgeschilderd als een heilige, Michael als een slachtoffer van een brute vader met een (gezonde) fantasie en oprechte liefde voor dieren en kinderen. Zijn broers zijn gereduceerd tot figuranten en Janet komt niet eens in beeld! Jaafar Jackson – zoon van Jermaine – heeft zonder meer een fysieke gelijkenis met zijn oom en kan aardig dansen, maar qua acteerwerk hoeft hij weinig meer te doen dan zachtmoedig praten en eindeloos glimlachen. Op het podium klinkt hij als Michael op een slechte dag. Enig pluspunt is Juliano Valdi, die werkelijk fenomenaal is als de jonge Michael. Dat dit eindigt met ‘Human Nature’, ‘Bad’ en de boodschap “His Story Continues” is opmerkelijk (want onbedoeld) ironisch.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11931 berichten
  • 10217 stemmen

Darkness22 schreef:

De critici mogen toch wel eens minder zuur door het leven gaan hoor.

Michael fans, wees niet ongerust dit gaan jullie geweldig vinden

De personages zijn extreem eendimensionaal. Daar moeten toch ook fans het mee eens zijn, ook al vinden ze dat geen bezwaar.

En fans zullen toch ook moeten toegeven dat de (overbodige) reconstructies in deze film niet kunnen tippen aan de authentieke beelden die je allemaal op Internet kunt vinden? Je wilt toch niet suggereren dat Jaafar zich als artiest kan meten met Michael?


avatar van Gamegek3636J

Gamegek3636J

  • 10 berichten
  • 0 stemmen

Heb zin in deze film en voor alle haters mj was top en bok op met je leugens over hem word zo moe van dat soort mensen ga hier zondag heen zin in en ben fan! En laat me verassen


avatar van Gamegek3636J

Gamegek3636J

  • 10 berichten
  • 0 stemmen

lang pee schreef:

(quote)

Dit heeft alles met deze film te maken! En het had in de film verschenen, een gote inval in Neverland en waarom, maar ze hebben het moeten verwijderen van de Advocaten die over het nalatenschap gaan. Ook een stuk over de vele schandalen zou in de film aan bod komen dus kom niet af dat dit niks met de film te maken heeft, het stond er gewoon in!!!

Gelukkig hebben ze dat eruit gehaald ! Mensen als jjj verpesten nl niks meer niks minder



avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11951 berichten
  • 5362 stemmen

Reeks berichten met gescheld, off-topic complottheorieën en persoonlijke aanvallen - en ook reacties daarop - verwijderd.


avatar van HorrorFan007

HorrorFan007

  • 412 berichten
  • 541 stemmen

Ik vondt hem persoonlijk heel goed. Ben ook geen fan van Micheal Jackson, maar de film wekte wel mijn intresse door de negatieve reviews. Wat vindt ik ervan ? dat mensen niet zo zuur moeten zijn de film loopt tot 1988 als ik mij niet vergis dus de beschuldigngen zullen hopelijk dan als die er komt in deel 2 aan bod kopen. Ik vondt Miles Teller eigellijk wel heel goed in deze film i dont know maar iedereen praat over Jafaar Jackson maar iedereen speelde de pannen van het dak.

Ik vondt het een leuke biopic oké niet al te kritisch maar moet al die negatief.

Laat in het 2de deel vooral de muziek spreken en wat nostalgische momenten en je hebt me.

*4.5