Meningen
Hier kun je zien welke berichten eltorro als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Terug naar de Kust (2009)
Alternatieve titel: The Dark House
Toch een kleine tegenvaller.
Ik heb meestal toch al niet zo´n hoge pet op van Nederlandse films, maar deze kreeg overal wel redelijk kritiek en op zijn tijd hou ik wel van een detectiveverhaal.
Maar dat viel even flink tegen. Ik had al voor de tweede helft van de film door dat haar zus erachter zat, toen ze zo overdreven haar zus thuis probeerde te houden. Wat heb je dan nog aan de ontknoping, waar de hele film eigenlijk wel op leunt. Voor de rest is de film ook niet echt heel bijzonder, het verhaaltje hebben we al tientallen keer eerder gezien en de dialogen waren zoals gewoonlijk standaard tot irritant.
Het acteerwerk was soms behoorlijk slecht en kan ook veel beter, ook als Nederlandse film. Toch maar 2*
Tournament, The (2009)
Een actie filmpje, die zich zelf soms iets te serieus neemt en de dialogen om te huilen zijn. Gelukkig was de actie genoeg aanwezig en dik in orde, en ging gespaard met het nodige bloed verlies. En aangezien het budget van de film nog geen eens zo groot is, als de prijs die de huurmoordenaars in deze film konden winnen toch maar 3*
Triangle, The (2005)
Heb er net 4,5 uur op zitten.
Volgens mij een persoonlijk record kwa miniserie / film kijken. Maar weinig films of series die me aandacht er zo lang bij kunnen houden. Het verhaal laat genoeg steken vallen en het acteerwerk is niet geweldig. Daarnaast waren sommige zij-plotjes nogal overbodig, bijvoorbeeld die greenpeace gast met zijn gezinnetje was nogal overbodig. Maar de SFX waren prima te pruimen en al dat Science Fiction gebeuren was ook wel leuk.
Dus vooral omdat de miniserie nooit saai werd en me de gehele lengte wist te boeien 3,5*
Truman Show, The (1998)
Originele film, die drama en humor goed combineert.
Wie heeft nou niet eens gedacht dat de hele wereld om hem/haar draaide, deze film laat goed zien hoe dat zou gaan.
De personage Truman waar het allemaal om draait, is goed uitgewerkt en wordt goed gespeelt door Jim Carrey. De film ontwijkt goed onlogische dingen, en dingen die wel aan bod komen worden goed verklaart. Zoals zijn angst voor water. Daarnaast zijn de rest van de personage ook goed uitgewerkt en niet overbodig. Een film die ik keer op keer kan blijven kijken zonder dat hij gaat vervelen, daarom een top tien plaatsje en een 4,5*.
