Meningen
Hier kun je zien welke berichten mrwhite als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Never Sleep Again: The Elm Street Legacy (2010)
zeer goeie docu voor iedere nightmare fan.ik heb er alvast van genoten.
iedere film wordt op een schiterende manier in beeld gebracht en de special effects worden mooi uitgelegt net als dingen die je nooit wist over de reeks wordt verteld.
meer moet ik er niet over zeggen dat is al mooi verteld door Chainsaw en Halcyon.
ik kan enkel zeggen dat je dit MOET ZIEN.
robert(the real freddy kreuger)englund rules!!!!!!!
Nice Guys, The (2016)
Ondanks het zwak verhaallijn met te veel toevalligheden is dit best nog een aardig filmtje geworden en dat komt door het duo Crowe/Gosling die in dit 70ties sfeertje voor een leuke combi geeft gezorgd van actie en humor.
3*
Nightmare on Elm Street, A (2010)
tja wat moet je hier van zeggen dit is gewoon de slechste remake ooit gemaakt.ik dacht dat het niet slechter kon dan zombie's halloween remake maar toch.
freddy is gewoon belachelijk slecht zijn gezicht deed me denken aan één of ander aapje om nog maar te zwijgen over zen stem en de belachelijke one-liners.
de film mist totaal de sfeer,spanning en adrinaline van het origineel.het verhaal is gewoon lachwekend en dat is vreemd om dat het zo ongeveer het zelfde moet zijn maar door de kleine veranderingen domme dialogen en slecht acteerwerk kan het ook niet anders.
waarom ik de film 1* geef is mij niet echt duidelijk een beetje uit sympathie denk ik want ook de kils waren pover en geript uit vorige delen.
tja en nu maar wachten achter de remake van hellraiser zeker
met de hoop dat dat iets wordt.maar ik vrees er voor.
1*
Ninja Assassin (2009)
JAMES McTEIQUE is geslaagt in zn opzet wat mij betreft hij wilde een soort manga film maken maar dan een echte film.
daarom dat deze film ook zoveel bloed bevat en waarom hij de kracht had om te genezen en zo meer
manga liefhebbers dit is echt iets voor julie.
Noah (2014)
In deze niet onaardige film van meester Aronofsky krijgt het sprookjesboek (beter bekend als de bijbel) een upgrade en gaat hij iets meer de fantasy tour op met deze verfilming en dat lukt hem aardig.
Wat betreft die wachters ach het idee was leuk al kon de uitvoering wel iets beter maar dat kun je over nog wel wat zaken zeggen in deze film.
De film duurt ook net iets te lang wat mij betreft en al zeker als je zo weinig ziet van de vloed zelf ook bvb het kapsel van Russel Crowe die leek in bepaalde scene's recht van de kaper te komen maar ok het was anders wel een leuk filmtje die voor herhaling vatbaar is maar wie opzoek is naar een echt bijbelverhaaltje is hier aan het verkeerde adres dit is fantasy in een gekend verhaal.
3,5*
