• 18.008 nieuwsartikelen
  • 184.632 films
  • 12.813 series
  • 35.358 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.080 gebruikers
  • 9.517.651 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van B.Maffioso. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Hopeu (2026) 4,0

Alternatieve titel: Hope, vandaag om 02:18 uur

stem geplaatst

details  

Friday the 13th Part III (1982) 2,5

Alternatieve titel: Vrijdag de 13e Deel 3, gisteren om 03:22 uur

stem geplaatst

details  

Friday the 13th Part 2 (1981) 3,0

Alternatieve titel: Vrijdag de 13e Deel 2, afgelopen donderdag om 06:06 uur

stem geplaatst

details  

Hello Ladies: The Movie (2014) 4,0

20 oktober, 19:52 uur

stem geplaatst

details  

Friday the 13th (1980) 4,0

Alternatieve titel: Vrijdag de 13e, 20 oktober, 07:51 uur

stem geplaatst

details  

Insidious: Out of the Further (2026) 3,0

8 oktober, 09:55 uur

stem geplaatst

details  

The Whisper Man (2026) 3,5

3 oktober, 03:34 uur

stem geplaatst

details  

Truly Naked (2026) 4,0

1 oktober, 11:40 uur

stem geplaatst

details  

Americana (2023) 3,5

Alternatieve titel: National Anthem, 29 september, 20:34 uur

stem geplaatst

details  

The End of Oak Street (2026) 4,0

28 september, 22:32 uur

stem geplaatst

details  

The Rivals of Amziah King (2025) 4,0

28 september, 20:00 uur

stem geplaatst

details  

Ice Cream Man (2026) 1,5

28 september, 09:04 uur

stem geplaatst

details  

Little Lorraine (2025) 3,5

28 september, 07:22 uur

stem geplaatst

details