• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.946 gebruikers
  • 9.369.601 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Bacon als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

A-leum-dab-da (2008)

Alternatieve titel: Beautiful

Beautiful; de beste film van 2008 die ik tot nu toe heb gezien.
Nou ben ik zelf geen mooie vrouw of 'lekker wijf' dus kan ik me niet geheel verplaatsen in Eun-young, maar gelukkig komt die rol die gespeeld wordt door Cha Soo-yeon prachtig over. Ze is een mooie dame en alle mannen kijken haar na en willen iets van haar. Ook op momenten dat ze totaal even niks van een man wil weten staan ze in de rij om haar te helpen. Als gevolg daarvan draait ze helemaal door... verder ga ik niet teveel verklappen maar dat einde...in bed met een pistool vastgetaped aan haar hand geniaal verzonnen!

De hand van Kim Ki Duk was ook weer duidelijk te zien, mede dankzij de enkele dieren die in deze film de dood moesten vinden.al bestaat de kans natuurlijk dat de door de gootsteen gespoelde vissen gewoon weer in een bak water terecht kwamen.

Ah-ga-ssi (2016)

Alternatieve titel: The Handmaiden

Park Chan Wook flikt het toch maar weer.

De setting sprak me eigenlijk helemaal niet aan, ik hou niet van films die zich ver in het verleden afspelen. Na 20 minuten had ik dan ook de neiging de film maar af te zetten. Gelukkig niet gedaan, want het verhaal wat volgde was erg goed en had wat leuke twists. Tel daarbij op de typische Park Chan Wook style en je hebt een lekker film-avondje.

Maar hopelijk wordt z'n volgende film er wel een die gewoon in het heden afspeelt.

Ai no Mukidashi (2008)

Alternatieve titel: Love Exposure

Die duur van 237 minuten stond me altijd tegen om hier aan te beginnen, maar op deze vrije vrijdag toch maar gedaan en wat een genot.

Heerlijke film die nog wel even in m'n hoofd blijft doorspelen. Ook voor mij geldt dat dit de beste film is die ik in jaren heb gezien!

Ajeossi (2010)

Alternatieve titel: The Man from Nowhere

Clichématige film over een "Ajeossi" die alles op alles zet om zijn buurmeisje te redden uit de klauwen van criminelen. Niets nieuws, maar het kijkt wel lekker weg.

All Stars 2: Old Stars (2011)

Ik was vroeger een liefhebber van de serie, dus was verheugd na al die jaren eindelijk weer een vervolg te zien.

Het viel me alleen allemaal wel wat tegen. Waar je vroeger het heerlijke voetbalgevoel had, is het nu helaas een behoorlijk flauwe comedie geworden.

Jammer, er had zo veel meer in gezeten.

Amen (2011)

Uiterst interessante film. Gelukkig had ik de plot hier niet gelezen voordat ik aan de film begon, dat maakt alles toch een stuk verrassender.

Verwacht geen hoogstaande productie. Deze film zou ook met een mobiele telefoon geschoten kunnen zijn, zo slecht is het geluid en en de beeldkwaliteit. Dit alles helpt wel weer bij het creëren van een feeling dat het allemaal echt is...

Zeker niet KKD's beste film, maar wel wel om gezien te hebben.

Amsal (2015)

Alternatieve titel: Assassination

Amsal/Assassination was samen met Veteran de topper in de Koreaanse bioscopen van deze zomer. Normaal gesproken ben ik niet zo'n fan van films die afspelen in de beginjaren van vorige eeuw, maar dit was echt een prachtige productie. Fijn om Jeon Ji-hyeon ook weer te zien schitteren.

Appahago Nahago (2004)

Alternatieve titel: Don't Tell Papa

Geinige film met een vleugje drama.

Vooral lachen als pa z'n beste mop gaat vertellen aan de kinderen op school...