Waaaaah, de Teen Wolf film is EIN-DE-LIJK in Nederland te zien! Hij is recent toegevoegd aan het aanbod van Prime Video!
Uiteraard meteen gekeken. Het is een trip down memory lane en dat maakt de film leuk. Het verhaal is namelijk wel eens sterker geweest en de chemie tussen de personages ook.
Je mist wel echt een belangrijke factor, en dat is Stiles natuurlijk! Wat jammer dat Dylan O’Brien miste. De special effects zijn nog net zo slecht als in de serie, maar dat namen we toen ook al voor lief, haha.
Al met al genoten van de nostalgie, maar echt sterk was de film niet. Ik ben echter blij dat ik de film eindelijk heb kunnen zien.
Het boek vond ik erg goed, maar de film viel helaas enorm tegen. Te lang ook.
James Franco keek de hele tijd zo ongelooflijk moeilijk... Ik vind hem erg leuk, maar deze rol was blijkbaar niet geschikt voor hem.
En als fan van het boek miste ik toch wel wat de videostukjes waardoor het einde nu minder betekenis had voor mij.
Ik had de trailer destijds in de bioscoop gezien en moest er enorm om lachen. Ik dacht dat deze film dus echt superleuk zou zijn. Helaas viel dat vies tegen. In de trailer zaten de leukste stukken en verder was de film veel te saai en langdradig en een beetje gek.
Ik heb The Housemaid op een rustige ochtend via Pathé Thuis gekeken en vond hem erg goed. De spanning werd goed opgebouwd, en als je denkt dat de film mogelijk richting het eind gaat, blijk je pas halverwege te zijn en komt er een twist die je voor je gevoel al had aan moeten zien komen, maar pas echt door hebt als het al te laat is haha. De echte thrillerfans zien het mogelijk wel al van ver aankomen, maar als je net als ik niet vaak thrillers kijkt, dan is dit een hele goede. Richting het einde wel wat dingen waarvan ik denk: dat krijg je in werkelijkheid echt niet voor elkaar, en ik vraag me ook af waarom Nina kon instorten en boos kon worden zonder dat haar man haar opsloot op zolder. Zou hij dat niet juist ook als niet correct/perfect hebben beschouwd en dus reden om haar te straffen, maar ik heb desondanks echt genoten van de film.