• 17.974 nieuwsartikelen
  • 184.416 films
  • 12.787 series
  • 35.283 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.038 gebruikers
  • 9.514.165 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Kapstok. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Kumonosu-Jô (1957) 3,5

Alternatieve titel: Throne of Blood, afgelopen zondag om 23:51 uur

stem geplaatst

details  

Street Fighter (2026) 2,5

15 oktober, 23:27 uur

stem geplaatst

details  

Whalefall (2026) 3,0

14 oktober, 23:47 uur

stem geplaatst

details  

Heart of the Beast (2026) 3,0

12 oktober, 23:42 uur

stem geplaatst

details  

The Social Reckoning (2026) 3,0

11 oktober, 22:32 uur

stem geplaatst

details  

Messiah of Evil (1973) 3,0

Alternatieve titel: Dead People, 9 oktober, 10:20 uur

stem geplaatst

details  

Anaconda (2025) 2,5

8 oktober, 21:49 uur

stem geplaatst

details  

In the Mouth of Madness (1994) 3,0

8 oktober, 10:01 uur

stem geplaatst

details  

Digger (2026) 3,0

4 oktober, 23:24 uur

stem geplaatst

details  

Sirât (2025) 3,0

22 september, 01:11 uur

stem geplaatst

details  

Resident Evil (2026) 3,0

18 september, 22:36 uur

stem geplaatst

details  

Heat (1995) 4,0

15 september, 02:33 uur

stem geplaatst

details  

Solyaris (1972) 4,0

Alternatieve titel: Solaris, 15 september, 00:29 uur

stem geplaatst

details  

Pressure (2026) 3,5

11 september, 11:24 uur

stem geplaatst

details  

Event Horizon (1997) 2,5

8 september, 00:35 uur

stem geplaatst

details  

The Housemaid (2025) 2,5

3 september, 01:01 uur

stem geplaatst

details