• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.299 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten MRDammann als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Near Dark (1987)

Near Dark is een heel sfeervolle, geslaagde vampierfilm die het wat anders doet dan anders. Verwacht daarom ook geen heftige transformaties, maar een mooie western-achtige feel. De beelden zijn bij tijd en wijlen beeldschoon en ook de karakters zijn interessant genoeg. Al met al een geslaagde kleine horror-light film.

Nebraska (2013)

Echt een hele mooie film. We zien het prachtige landschap van Nebraska, mooi geschoten in zwart-wit. Een heerlijke road-movie waarbij de acteurs geweldig spelen. De humor is echt helemaal geweldig, ik heb echt een paar keer plat gelegen.

Need for Speed (2014)

Aaron Paul, bekend van de serie Breaking Bad, heeft een film gekozen waar helaas niet zijn kwaliteiten tot wasdom komen. Need for Speed is een echte hersenloze actiefilm. Dialogen zijn slecht, verhaal is slecht en er worden erg veel clichés in verstopt. Maar de actie is erg spectaculair en de tijd vliegt om. Ik had helemaal niet het idee dat ik naar een film van langer dan 2 uur zat te kijken.

Kortom, een leuke film voor fans van de game en voor hersenloze actie. Fans van diepgang kunnen maar beter heel snel uit de buurt van deze film blijven.

Never Let Me Go (2010)

Film waarbij je niet het idee hebt waar het naartoe gaat en waar het uiteindelijk om gaat. Maar voor mij geeft dat niet. Heel mooi drama, met een mooi verhaal, goed geacteerd en mooie beelden.

De kostschool deed erg Harry Potter aan, maar daar stopt de vergelijking. Het mag wel een science-fiction film heten, maar dat blijft heel mooi op de achtergrond. Heel realistisch.

Kortom, mooie film, maar doordat ik niet echt het idee heb waar het over ging, toch een puntje eraf. Maar wel erg genoten.

Nick and Norah's Infinite Playlist (2008)

Alternatieve titel: Nick & Norah's Infinite Playlist

Ik ben eigenlijk wel fan van dit soort films. Een combinatie van een coming of age-, romantische- en tienerfilm. Er zijn al veel klassiekers in dit filmgenre gemaakt. Daar hoort deze film eigenlijk niet bij, maar amusant is deze film zeker.

Aandoenlijk is het eerste woord dat in mij opkomt als ik denk aan deze film. Een film met Michael Cera. Cera is typisch zo'n acteur die maar één type rol tot nu toe kan spelen. Zo erg is dat niet, want het is een sympathieke rol.

De film is niet vernieuwend, niet speciaal, maar op sommige momenten toch wel grappig. Ik heb soms echt wel moeten lachen. Het verhaal is echt dun, maar dankzij de korte speelduur heb ik me niet kunnen vervelen.

Een leuk tussendoortje niets meer of minder.

Night Moves (2013)

Night Moves is een klassiek voorbeeld van hoe een langzame film toch interessant kan zijn. Het tempo is erg laag, maar desondanks is het geen vervelende film om te kijken. Dat komt vooral door de spanning, maar zeker ook de sfeer die opgebouwd wordt. Vooral het eerste deel van de film is fantastisch. De film krijgt een enorme boost door de fantastische ambientmuziek. Acteurs doen goed hun werk, maar ik vond vooral Dakota Fanning in positieve zin opvallen. Fantastische uitstraling, ze heeft iets mysterieus wat heel goed in deze film werkt. Desondanks vond ik het halverwege wat minder worden. De spanning is na een bepaald plottwist bijna geheel verdwenen. Dat was zeker jammer, maar al met al een goede film om een keer te kijken.

Nightmare before Christmas, The (1993)

Alternatieve titel: Tim Burton's The Nightmare before Christmas

Ben absoluut geen fan van musicals en al dat gedoe, maar deze keer heb ik me daar geen moment aan gestoord. Geweldig ontworpen, en een mooie duistere setting. Er valt veel te lachen en een film die je elke keer rond kerst weer moet kijken.

Nowhere Boy (2009)

Nowhere Boy is een film over de beginjaren van John Lennon. Hoewel ik geen groot fan van The Beatles ben, was deze film nog best genietbaar. De film maakt eigenlijk alle grote fouten die een biografie vaak moet. Het is voorspelbaar, het is saai, er gebeurt niet echt iets bijzonders, etc. Desondanks wordt er goed geacteerd. Taylor-Johnson speelt Lennon goed. Ik vond John Lennon niet echt sympathiek ogen in deze film, maar daar had ik verder geen problemen mee. Op sommige momenten leek hij qua uiterlijk ook heel erg op hem. Heel knap gedaan. Een leuk filmpje dus om een keer gezien te hebben, van de regisseuse van Fifty Shades of Grey.