Meningen
Hier kun je zien welke berichten Snorren als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Prince of Egypt, The (1998)
Alternatieve titel: De Prins van Egypte
Hier kun je zien welke berichten Snorren als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Alternatieve titel: De Prins van Egypte
Een wonderbaarlijke en prachtige animatiefilm met mooie muziek, fijne personages en een aardig boekgetrouw plot. Ik had zelfs een aantal kippenvelmomentjes door de combinatie van muziek en verhaal. Helaas dat deze film maar anderhalf uur duurde, want ik had graag meer gezien van de werkelijke exodus en het einde ging behoorlijk snel. Ik ben geen gelovig persoon maar wel erg geïnteresseerd in religie, en daarom sprak mij het verhaal van Mozes ook wel erg aan. 4,5 ster voor dit juweeltje, en misschien wel één van de beste animatiefilms die ik zag.
Enorm hopend op dezelfde sfeer als die prachtige Scott film 'Alien' begon ik aan deze prequel. Helaas raakt deze film het niveau van Alien op geen moment en de angstige, claustrofobische sfeer is helemaal weg. Misschien moet ik deze film even helemaal apart van Alien bekijken.
Ten eerste waren de special effects best wel goed, maar de eerste scène ging veel te vlug en daar was de computeranimatie ook niet echt top. Wanneer Charlie Holloway na zijn verbranding nog lijkt te leven en iedereen aanvalt lijkt hij meer op de ongemaskerde Jason Voorhees dan op wat je zou verwachten bij deze film.
Verder was het wel een vermakelijke film en het had zeker wel wat meer diepgang dan een doorsnee actie of science fiction film. Ook de enorme verwijzing naar Lawrence Of Arabia deed me lang glimlachen. Maar een nieuw deel in de Alien-reeks? Nee, zo zie ik het niet.
Mijn reactie van het totaal: mwa... 3 sterren.
Briljant vormgegeven stukje over een man met een serieus woedeprobleem. That's it. Maar, niet te geloven, wat prachtig neergezet door Anderson. Mede door de muziek lijkt deze film wel een soort achtbaanritje waar je niet uitkomt totdat het karretje stopt. Acteerprestaties zijn top, had ik overigens niet verwacht van Sandler, en ook Hoffman zet hier, vanzelfsprekend, weer een goed staaltje acteerwerk neer.
Een flinterdun verhaal, maar een keihard kunstwerk.
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.