• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.279 stemmen
Avatar
 
banner banner

Outcasts (2011)

Drama / Sciencefiction | 1 seizoen
1 seizoen
2,75 2 stemmen + Mijn stem

Status: Geannuleerd

Genre: Drama / Sciencefiction

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Ontwikkeld door: Ben Richards

Met onder meer: Hermione Norris, Daniel Mays en Liam Cunningham

IMDb beoordeling: 6,6 (5.918)

Oorspronkelijke taal: Engels

Release datum: maandag 7 februari 2011

Eerst uitgezonden op: BBC One (Verenigd Koninkrijk)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Outcasts

Een groep moedige pioniers laten de Aarde, die in slechte staat verkeert, en vestigen zich op de planeet Carpathia. Tien jaar later hebben de bewoners van de nederzetting Forthaven geen contact meer met Aarde. Ze weten niet zeker of er nog meer transporters zullen arriveren. President Tate regeert de nederzetting met de hulp van Stella Isen en haar agenten Fleur en Cass. Expeditieleden als Jack Holt ontdekken stukje bij beetje hun nieuwe thuis. Geheimen en iets buiten de muren van Forthaven dreigen echter hun toekomst te vernietigen.

logo tmdbimage

Externe links

Acteurs en Actrices

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over Outcasts

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar van jordandejong

jordandejong

  • 176 berichten
  • 123 stemmen
vrijdag 22 januari 2016
Outcasts seizoen 1 Best aardige BBC serie, die helaas te laat op gang komt. Allereerst: wat een matige pilot zeg! Hoe jaag je kijkers weg 101. Stompzinnige characters (dat joch met z'n 'tiger' obsessie wilde ik echt helemaal door elkaar schudden. Niet voor niets dat hij daarna ook niet meer voorkomt), dialogen die om te janken zijn en bijzonder weinig spanning. Pas bij aflevering 4 wordt het het volgen waard, maar toen waren er al teveel kijkers afgehaakt. Afl. 4 is overigens ook de beste van het seizoen, niet in de laatste plaats door een zeer goede rol van Nonso Anozie. Voor de rest stelt het qua characters nogal weinig voor. Daniel Mays is een droplul, Amy Manson lichtelijk irritant, Hermione Norris simpelweg eng en Liam Cunningham laat ook veel te weinig zien. Wanneer het seizoen zijn einde nadert volgen de interessante ontwikkelingen zich in rap tempo op. Helaas eindigt het seizoen met een gigantische cliffhanger en blijven er talloze vragen onbeantwoord. Jammer dat dit na een seizoen gecanceled werd. Qua mysteries had het de potentie voor meerdere seizoenen door te gaan. Past alleen totaal niet bij een zender als BBC. Had een prima serie kunnen zijn voor iets als Syfy.