De 'Gilded Age' was een periode in de Amerikaanse geschiedenis van immense economische bloei. Enorme fortuinen 'nieuw geld' werden vergaard door succesvolle industriële ondernemers; fortuinen 'oud geld' werden verloren door families van patriciërs. De jonge wees Marian Brook gaat inwonen bij haar rijke tantes Agnes van Rhijn en Ada Brook in New York. Ze wordt vergezeld door de Peggy Scott, een succesvolle vrouw van kleur. Marian raakt ongewenst betrokken bij een vete tussen een van haar tantes, een vertegenwoordiger van 'oud geld', en dier buren, het echtpaar Russell, dat rijk geworden is met 'nieuw geld' door hun treinspooronderneming.
Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.
AHENSENS
10 berichten
21 stemmen
zaterdag 19 maart 2022
The Gilded Age seizoen 1
Geweldig visueel spektakel met erg goede acteurs. Een soort Amerikaanse versie van Dowton Abbey.
scorsese
182 berichten
741 stemmen
maandag 25 april 2022
The Gilded Age seizoen 1
Ondanks dat dit ook uit de pen van Julian Fellows komt, zijn de verhaallijnen net wat minder vergeleken met Downton Abbey. Datzelfde geldt voor de algehele productie. Desalniettemin heb ik hier zeker van genoten en de periode en plaats zijn ook interessant.
Superboy_tv
8 berichten
10 stemmen
woensdag 16 maart 2022
The Gilded Age seizoen 1De serie begint leuk en spannend. Je ziet hoe een succesvolle zakenman gehakt maakt van z'n zakelijke tegenstanders, terwijl zijn vrouw hogerop probeert te komen op de sociale ladder.
Helaas wordt het na deel 3 erg saai en zie je voornamelijk saaie gesprekken en mensen bij elkaar op de thee gaan.
Jammer ! Want het had veel potentie ! Helaas na deel 5 gestopt met kijken, Het wist niet meer te boeien