• 15.869 nieuwsartikelen
  • 178.593 films
  • 12.250 series
  • 34.039 seizoenen
  • 648.378 acteurs
  • 199.165 gebruikers
  • 9.382.136 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Last of Us - Seizoen 2 (2025)

3,43 167 stemmen

Show titel: The Last of Us

IMDb beoordeling: 8,5 (725.026)

Afleveringen: 7

Speelduur: 6 uur en 21 minuten

Ontwikkeld door: Craig Mazin en Neil Druckmann

Met: Pedro Pascal en Bella Ramsey

Oorsprong: Verenigde Staten

Datum van release: zondag 13 april 2025

Eerst uitgezonden op: HBO (Verenigde Staten)

  • On Demand:

  • HBO Max Bekijk seizoen 2 via HBO Max
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot The Last of Us

Twintig jaar nadat de moderne beschaving is verwoest wordt Joel ingehuurd om de veertienjarige Ellie uit een quarantainegebied weg te smokkelen. Deze ogenschijnlijk gemakkelijke taak verwordt vlug tot een ongelooflijk zware reis, aangezien ze beiden de gehele post-pandemische Verenigde Staten door moeten trekken, en op elkaar aangewezen zijn teneinde dit te kunnen overleven.

Externe links

Afleveringen Seizoen 2 (2025)

  1. 1. Future Days

    13 april 2025 (59 minuten)

    Vijf jaar later. Terwijl Joel hulp zoekt om zijn band met een afstandelijke Ellie te helen, is er voor de nu 19-jarige weer een nieuwe bedreiging.

  2. 2. Through the Valley

    20 april 2025 (57 minuten)

    Terwijl Abby haar opties afweegt, bereidt Jackson Hole zich voor op een naderende storm te midden van toenemende berichten over geïnfecteerden.

  3. 3. The Path

    27 april 2025 (57 minuten)

    Nadat Dina cruciale informatie heeft gedeeld, wil Ellie een verzoekschrift indienen. Vlak bij Seattle ontvlucht een religieuze groep een oorlog.

  4. 4. Secrets

    4 mei 2025 (53 minuten)

    In 2018 wordt FEDRA in Seattle geconfronteerd met een onverwachte vijand. Tien jaar later belanden Ellie en Dina midden in een bloedige strijd tussen de fanatieke Seraphites en een groep nietsontziende schutters.

  5. 5. Feel Her Love

    11 mei 2025 (45 minuten)

    Terwijl het WLF een gevaarlijke ontdekking doet, staat Ellie voor een belangrijke beslissing. Later deelt een onverwachte bron de schokkende waarheid.

  6. 6. Scars

    18 mei 2025 (1 uur)

    Joel verrast Ellie voor haar verjaardag. Naarmate ze verder uit elkaar groeien, bereidt Ellie zich voor op een confrontatie en moet Joel op patrouille een moeilijke keuze maken.

  7. 7. Convergence

    25 mei 2025 (50 minuten)

    Terwijl de Wolves en de Scars zich voorbereiden op een gevecht dat mogelijk een einde maakt aan hun jarenlange vete, leidt Ellie's zoektocht haar weg van haar vrienden en naar een verwoestende confrontatie.

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van jerome998

jerome998

  • 198 berichten
  • 1796 stemmen

Mooie eerste aflevering. Nu al beter in balans dan het eerste seizoen (mede dankzij een groter budget denk ik), ook in vergelijking met de game. Part 2 is zo rijk qua verhaal dat ik in dit seizoen en seizoen 3 geen fillers verwacht.

Maak me wel al een beetje zorgen om de planning van de 3de game en de verfilming daarvan. Hopelijk krijgt het originele medium voorrang, om daarmee een mogelijk Game of Thrones-fiasco te ontlopen.


avatar van Fortune

Fortune

  • 4317 berichten
  • 2774 stemmen

In mijn ogen zat er teveel drama in deze aflevering. Ellie die een gezicht heeft als een kastanje is super bad ass geworden maar ze is tegelijkertijd ook een irritante tiener. In de eerste aflevering is er echt weinig actie. Het leven gaat gewoon door terwijl de wereld is vergaan door plant zombies. En alle problemen van de gewone wereld zijn er nog bij de jongeren. Een chick waarbij de relatie uitgaat en dan gaat ze zoenen met Ellie op de dansvloer. Iemand noemt hun lesbo's en Pedro butst hem tegen de vloer. Ook dat is voor Ellie niet cool want niks wat hij doet is cool. Ik zit niet zozeer deze serie te kijken voor dit kleinzerige drama. Vond het vervelend allemaal. Dat was in het eerste seizoen allemaal subtieler.


avatar van IH88

IH88

  • 9742 berichten
  • 3187 stemmen

jerome998 schreef:

Mooie eerste aflevering. Nu al beter in balans dan het eerste seizoen (mede dankzij een groter budget denk ik), ook in vergelijking met de game. Part 2 is zo rijk qua verhaal dat ik in dit seizoen en seizoen 3 geen fillers verwacht.

Maak me wel al een beetje zorgen om de planning van de 3de game en de verfilming daarvan. Hopelijk krijgt het originele medium voorrang, om daarmee een mogelijk Game of Thrones-fiasco te ontlopen.

Mocht er een derde game komen (die kans is volgens mij klein toch?), dan zullen ze die altijd voorrang verlenen ten opzichte van een televisieserie. The Last of Us Part III zal ontzettend veel geld opleveren, maar als je het verhaal al van te voren weet (door de televisieserie) dan snijd je jezelf in de vingers. Dat zullen ze nooit doen.

Overigens zijn Druckmann en Gross zeer betrokken bij de televisieserie en samen met Mazin de schrijvers en makers van de serie. Heel anders dan bij Game of Thrones waar Martin maar zijdelings bij betrokken was.


avatar van kos

kos

  • 46702 berichten
  • 8859 stemmen

Fortune schreef:

In mijn ogen zat er teveel drama in dit seizoen. Ellie die een gezicht heeft als een kastanje is super bad ass geworden maar ze is tegelijkertijd ook een irritante tiener. In de eerste aflevering is er echt weinig actie. Het leven gaat gewoon door terwijl de wereld is vergaan door een plant zombies. En alle problemen van de gewone wereld zijn er nog bij de jongeren. Een chick waarbij de relatie uitgaat en dan gaat ze zoenen met Ellie op de dansvloer. Iemand noemt hun lesbo's en Pedro butst hem tegen de vloer. Ook dat is voor Ellie niet cool want niks wat hij doet is cool. Ik zit niet zozeer deze serie te kijken voor dit kleinzerige drama. Vond het vervelend allemaal. Dat was in het eerste seizoen allemaal subtieler.

Compleet eens! Wordt wel effe doorbijten de eerste episodes vermoed ik.


avatar van IH88

IH88

  • 9742 berichten
  • 3187 stemmen

Ik vond die scene tussen O'Hara en Pascal wel zeer sterk. Moest wel lachen dat Joel in therapie zit. Ik heb een zwak voor Dever en Merced, dus ben benieuwd waar het heengaat wat betreft Abby en DIna. Vooral Dever is een fantastische actrice. Ik heb in december de eerste game gespeeld en moet nog beginnen met de tweede game, dus ben nu een beetje aan het kijken of ik eerst de game speel of toch nog dit seizoen meepak.

Volgens mij komt er een flashback aflevering om de verstoorde relatie tussen Joel en Ellie uit te diepen. Hoewel er niet veel nodig is om te snappen waar het conflict over gaat. 'Je hebt gelogen', ik had de wereld kunnen redden', 'het had mijn keuze moeten zijn'. Joel's redenatie zal zijn dat de Fireflies haar ook geen keuze gaven (ze was bewusteloos) en dat hij haar niet zomaar dood wilde laten gaan (zie zijn dochter die hij niet heeft kunnen redden).


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Aflevering 1:

Niet de allerbeste start waar ik op had gehoopt. Sowieso neemt de serie hier een hele andere indeling aan vergeleken met de game, want je ontmoet hier Abby al direct en in de game pas halverwege. Verder blijft het hier nog wel onbekend waarom ze Joel dood wil, maar dat zal dan voor de seriekijker later duidelijk worden. De aflevering was een beetje rommelig en traag, maar natuurlijk wel weer mooi geproduceerd. Al blijf ik deze Ellie een miscast vinden als je haar vergelijkt met het veel boeiender karakter uit de games. Ik hoop dat ze in de serie wel snel richting Seattle trekken, maar ik krijg het vermoeden dat we maar een heel klein deel van de tweede game in dit seizoen gaan zien aangezien er maar zeven afleveringen zijn.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Fortune schreef:

In mijn ogen zat er teveel drama in deze aflevering. Ellie die een gezicht heeft als een kastanje is super bad ass geworden maar ze is tegelijkertijd ook een irritante tiener. In de eerste aflevering is er echt weinig actie. Het leven gaat gewoon door terwijl de wereld is vergaan door plant zombies. En alle problemen van de gewone wereld zijn er nog bij de jongeren. Een chick waarbij de relatie uitgaat en dan gaat ze zoenen met Ellie op de dansvloer. Iemand noemt hun lesbo's en Pedro butst hem tegen de vloer. Ook dat is voor Ellie niet cool want niks wat hij doet is cool. Ik zit niet zozeer deze serie te kijken voor dit kleinzerige drama. Vond het vervelend allemaal. Dat was in het eerste seizoen allemaal subtieler.

Dit is dus ook waarom ik de eerste game veel sterker vond dan de tweede. Vanwege de mooie band tussen Joel en Ellie. Die in game 2 en ook hier in de serie dus kapot is. Ellie is hier vooral verbitterd en onaardig.

Overigens zaten de zaken als het dorpsfeest en het dansen ook in de game, dus het is niet dat dit erbij is verzonnen. Wel trekt Ellie al snel weg uit het dorp, hopelijk doet ze dit ook in de aflevering volgende week. Maar aangezien de makers hier de inhoud door elkaar hebben gehusseld vraag ik het me af, want dan komen er al snel heftige momenten aan.


avatar van jerome998

jerome998

  • 198 berichten
  • 1796 stemmen

IH88 schreef:

Mocht er een derde game komen (die kans is volgens mij klein toch?)

Part III is al bevestigd, zal wel even duren nog. Daarom dat ik hoop dat alles enigszins mooi op elkaar zal aansluiten wat betreft aantal jaren tussen nieuwe seizoenen i.c.m. release van de 3de game. Als Part III uiterlijk in 2028 komt zit er nog een relatief te overzien tempo in.

IH88 schreef:

Overigens zijn Druckmann en Gross zeer betrokken bij de televisieserie en samen met Mazin de schrijvers en makers van de serie. Heel anders dan bij Game of Thrones waar Martin maar zijdelings bij betrokken was.

Dit is een groot voordeel inderdaad.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

jerome998 schreef:

(quote)
Part III is al bevestigd, zal wel even duren nog. Daarom dat ik hoop dat alles enigszins mooi op elkaar zal aansluiten wat betreft aantal jaren tussen nieuwe seizoenen i.c.m. release van de 3de game. Als Part III uiterlijk in 2028 komt zit er nog een relatief te overzien tempo in.

(quote)
Dit is een groot voordeel inderdaad.

Part III is helemaal niet bevestigd. Sterker, de gamemaker heeft recent laten weten dat de kans heel klein is.

Bedoel je van de serie een seizoen 3, ja die komt er wel.


avatar van jerome998

jerome998

  • 198 berichten
  • 1796 stemmen

The Oceanic Six schreef:

(quote)

Part III is helemaal niet bevestigd. Sterker, de gamemaker heeft recent laten weten dat de kans heel klein is.

Bedoel je van de serie een seizoen 3, ja die komt er wel.

Zie nu inderdaad dat Druckmann terughoudender is in het recentste nieuws, de vorige keer zei hij dat hij een concept voor deel 3 had bedacht.


avatar van IH88

IH88

  • 9742 berichten
  • 3187 stemmen

jerome998 schreef:

(quote)
Zie nu inderdaad dat Druckmann terughoudender is in het recentste nieuws, de vorige keer zei hij dat hij een concept voor deel 3 had bedacht.

Ik geef je wel gelijk ja. Bijvoorbeeld in dit artikel The Last of Us: Part 3 - Alle geruchten en feiten op een rij - gamer.nl. Staat zoveel tegenstrijdige informatie in één artikel dat je er horendol van zou worden.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

jerome998 schreef:

(quote)
Zie nu inderdaad dat Druckmann terughoudender is in het recentste nieuws, de vorige keer zei hij dat hij een concept voor deel 3 had bedacht.

Ik reken overigens WEL op een Part III hoor, geld stinkt niet en Druckmann weet ook wel dat er nog een goed laatste deel te schrijven valt. Maar het is niet aangekondigd en als het komt is het pas over jaren. Als het nooit meer komt vind ik het ook prima, maar het mag altijd.

Wel jammer dat ze een hele matige Ellie hebben gecast. Bella Ramsey lijkt niet op Ellie en ze gedraagt zich nauwelijks als Ellie. Echt een miscast, ook al kan ze best acteren.


avatar van Corcicus

Corcicus

  • 2816 berichten
  • 3941 stemmen

De eerste aflevering achter de rug en Ellie, die in het vorige seizoen reeds elke aflevering irritanter werd, heeft nu het stadium van de onuitstaanbaarheid bereikt. Ze krijgt bovendien gezelschap van een andere tienermeid die serieus op de zenuwen werkt. Joël heeft zijn wilde haren verloren en brengt zijn dagen door bij de therapeut. Als toemaatje krijgen we ook nog een onvervalste 'refugees welcome'-boodschap voor de kiezen. Hopelijk beterschap in de volgende afleveringen.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Ben het wel redelijk met je eens. Het schrijfwerk in de games is zoveel beter dan in de serie waar karakters best irritant en zeurderig kunnen zijn.

Maar het goede nieuws is, het hoofdverhaal in een verwoest Seattle moet nog beginnen.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7318 berichten
  • 0 stemmen

Ik ben het ook volkomen met Corcicus eens dat die Ellie hoe langer hoe meer een heel irritante wijsneus wordt. Dat hadden ze beter anders kunnen maken want ze zou een reden kunnen zijn dat ik er niet meer naar zou kijken, tenminste als ze zo vervelend irritant blijft. Ze heeft ook nog een uitstraling die me niet aanstaat. Ik heb de game nooit gespeeld en weet ook niet of ze in de game ook zo is.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

mcdaktari schreef:

Ik ben het ook volkomen met Corcicus eens dat die Ellie hoe langer hoe meer een heel irritante wijsneus wordt. Dat hadden ze beter anders kunnen maken want ze zou een reden kunnen zijn dat ik er niet meer naar zou kijken, tenminste als ze zo vervelend irritant blijft. Ze heeft ook nog een uitstraling die me niet aanstaat. Ik heb de game nooit gespeeld en weet ook niet of ze in de game ook zo is.

Ze is in de game veel meer likable. Maar ze maakt dingen mee in de tweede game die haar verbitterd en haatdragend maken, waardoor ze veel rauwer werd. Maar ze was nooit een vervelende zeikerd zoals in de serie. Bella Ramsey is gewoon een hele slechte Ellie, hele gekke keuze haar te nemen. Online krijgt ze ook wel aardig wat shitstormen over zich heen zie ik, mensen die de game kennen pruimen haar niet zo, al is ze geen slechte actrice.

Morgen weer het vervolg, zin in. Dat wel.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7318 berichten
  • 0 stemmen

The Oceanic Six schreef:

(quote)

Ze is in de game veel meer likable. Maar ze maakt dingen mee in de tweede game die haar verbitterd en haatdragend maken, waardoor ze veel rauwer werd. Maar ze was nooit een vervelende zeikerd zoals in de serie. Bella Ramsey is gewoon een hele slechte Ellie, hele gekke keuze haar te nemen. Online krijgt ze ook wel aardig wat shitstormen over zich heen zie ik, mensen die de game kennen pruimen haar niet zo, al is ze geen slechte actrice.

Morgen weer het vervolg, zin in. Dat wel.

Nee dat ben ik wel met je eens, het is zeker geen slechte actrice. Ze acteert zelfs best wel goed. Jammer dat ze zo'n vervelende rol moet spelen. Ik ben toch ook wel benieuwd naar de game. Is dat gewoon 1 spel of bestaat dat ook uit meerdere delen? Oh ik zie nu dat je twewede game zegt, dus ik neem aan meerdere delen.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

mcdaktari schreef:

(quote)

Nee dat ben ik wel met je eens, het is zeker geen slechte actrice. Ze acteert zelfs best wel goed. Jammer dat ze zo'n vervelende rol moet spelen. Ik ben toch ook wel benieuwd naar de game. Is dat gewoon 1 spel of bestaat dat ook uit meerdere delen? Oh ik zie nu dat je twewede game zegt, dus ik neem aan meerdere delen.

Er zijn twee games, Part I en Part II.

De eerste game is verfilmd in het eerste seizoen van deze serie (wel te snel helaas, veel geskipt) en nu zijn ze dus met de verfilming van de tweede game tegen. Mocht je van gamen houden en actie-adventure singleplayer games zijn je ding, speel dit dan echt (op Playstation alleen te krijgen). Eerste game is ongeveer 15 uur, tweede is pakweg 25.


avatar van Winterstone

Winterstone

  • 38 berichten
  • 1356 stemmen

Wel grappig hoe hier tegen het personage Ellie wordt aangekeken, ik vind haar juist fantastisch acteren vooral haar gemakzuchtigheid omdat ze toch immuun is en het niet begrepen worden door anderen zie je constant terug in haar gedrag. Daarbij spat de chemie tussen Bella Ramsey en Pedro Pascal van het scherm.

Heb overigens het spel niet gespeeld dus misschien dat het dan anders is maar snap zelf de kritiek niet zo.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Aflevering 2

Shit zeg, ze hebben hét moment van de game er gewoon nu al in verwerkt. Heftig, al kende ik het natuurlijk al maar dit zal indruk op de niet-gamende kijker maken. Wat ik alleen wel gek en jammer vind is dat je al weet waarom Abby Joel wilde vermoorden, want ze heeft alles uitgelegd. Daar kom je in de game pas veel later achter en dat vond ik wel beter eigenlijk. Want in de game voel je gewoon pure haat naar Abby, terwijl je nu op zich al enig begrip voor haar intenties kan hebben.

Verder sowieso een hele goede aflevering, met de bestorming van Jackson. Deze versie is veel uitgebreider dan in de game wat in dit geval een plus is. Ook weer leuk om een imposante Bloater te zien, die zat ook al even kort in seizoen 1.

Kwalitatief blijft dit echt een goede serie, qua schrijfwerk kan het soms beter.


avatar van hankdigger

hankdigger

  • 185 berichten
  • 265 stemmen

ik vind het wel erg heftig wat ze doen in de 2e aflevering, ik ken de game niet, maar ik dacht dat het om de relatie Joel en ellie ging, ben benieuwd hoe de volgende aflevering gaat bevallen, ik keek eigenlijk vooral om Pedro Pascal. Wel een erg goede aflevering verder, zat in spanning te kijken en dat heb ik net vaak meer.


avatar van Corcicus

Corcicus

  • 2816 berichten
  • 3941 stemmen

Wauw, echt een fantastische tweede aflevering. De marteldood van Joël had ik niet zien aankomen. Ergens wel jammer aangezien hij veruit de meest charismatische figuur was in de reeks en we nu zonder hem verder moeten. Nu zitten we letterlijk alleen nog met Ellie opgescheept of zullen nieuwe protagonisten hun intrede doen? Wat ik ook niet had zien aankomen was die grote stinkzwam (bloater?) die de aanvoerder was van de geïnfecteerden. Haha, dat is echt van die LOTR-shit, I like it! Het deed me denken aan de bestorming van Helmsdiepte.


avatar van Winterstone

Winterstone

  • 38 berichten
  • 1356 stemmen

Deze aflevering was echt ongelofelijk. Na de hele bestorming van Jackson vond ik de aflevering al episch genoeg, maar dat is nog niets vergeleken met de dood van Joël. Vraag me nu wel oprecht af waar de serie nu dan heengaat. Waar ik in een eerder bericht nog sprake over de geweldige chemie van de hoofdpersonages, ja dat aspect is de serie nu kwijt. Kunnen ze natuurlijk voor het wraakverhaal gaan maar ja wat dan...


avatar van jerome998

jerome998

  • 198 berichten
  • 1796 stemmen

Geweld(ad)ige spannende aflevering. Had wel verwacht dat het in aflevering 2 al 'raak' zou zijn. Teaser voor aflevering 3 ziet er ook sterk uit. Waar seizoen 1 jammergenoeg heel overhaast voelde lijkt de verfilming van mijn favoriete game (Part II) alle verwachtingen te gaan overtreffen.


avatar van IH88

IH88

  • 9742 berichten
  • 3187 stemmen

Holy shit inderdaad, ze doen het gewoon nu al. Ondanks dat ik The Last of Us Part 2 nog niet gespeeld heb, kwam de dood van Joel helaas niet als een verrassing. Per ongeluk ongeveer een jaar geleden op een verkeerd linkje geklikt. Ben wel benieuwd hoe ze nu verder gaan, en hoe ze de tweede game over nog ruim tweeënhalf seizoenen gaan uitsmeren.

Ik snap overigens wel dat Druckmann en Mazin er voor hebben gekozen om het al in de tweede aflevering te doen'The Last of Us' Shocker. Iedereen die de game heeft gespeeld of de grote spoiler op een andere manier heeft meegekregen zit eigenlijk alleen maar te wachten op HET moment, en er is een kans dat de mensen die van niets weten er toch achter komen. Ze zeggen zelf ook dat ze het moment geprobeerd hebben naar achteren te halen, maar dat ze eigenlijk alleen maar aan het uitstellen waren wat waarschijnlijk voor een veel trager tempo had gezorgd met veel 'filler' afleveringen/verhaallijnen.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7318 berichten
  • 0 stemmen

Winterstone schreef:

Wel grappig hoe hier tegen het personage Ellie wordt aangekeken, ik vind haar juist fantastisch acteren vooral haar gemakzuchtigheid omdat ze toch immuun is en het niet begrepen worden door anderen zie je constant terug in haar gedrag. Daarbij spat de chemie tussen Bella Ramsey en Pedro Pascal van het scherm.

Heb overigens het spel niet gespeeld dus misschien dat het dan anders is maar snap zelf de kritiek niet zo.

Dat wordt toch ook nergens tegen gesproken dat Ellie niet goed acteert. Er werd gezegd dat ze een irritant karakter heeft in de serie, tenminste zoals ze de laatste afleveringen speelde. Maar dat wil niet zeggen dat ze niet kan acteren.

In aflevering 2 van het nieuwe seizoen kwam het wel behoorlijk onverwacht dat Joel vermoord werd. Ik had al begrepen dat hij zou sterven in dit seizoen maar ik had niet verwacht dat het al meteen in het begin van het seizoen gebeurd. Ik ben wel heel benieuwd hoe het verder allemaal zal gaan verlopen. Dat is dan weer het voordeel als je de game niet gespeeld hebt, dan is het nog allemaal afwachten hoe het zal gaan. Als je de game speelde weet je het verloop al, wat ergens wel jammer is. Maar ik blijf het een hele mooie serie vinden.


avatar van IH88

IH88

  • 9742 berichten
  • 3187 stemmen

Eerst vond ik het vreemd dat Ellie aan het begin van de aflevering opeens weer met Joel op pad wilde gaan en weer 'on speaking terms' met hem was (na de eerste aflevering), maar toen herinnerde ik me de trailer waarin nog een scene zit die we nog niet hebben gezien. Dat gaat de komende afleveringen nog een mooie flashback opleveren.


avatar van jerome998

jerome998

  • 198 berichten
  • 1796 stemmen

Mooie opbouw in aflevering 3. Het avontuur is gelukkig weer terug en daardoor blijft er een fijn tempo in het seizoen. Goede opbouw van de spanning ook, ik kijk alweer uit naar volgende week.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Aflevering 3:

Zoals hierboven beschreven, het avontuur is terug. Sterker, het hoofdverhaal van de tweede begint nu pas met Seattle.

Wel vreemd dat ze weer afwijken. In de game reisde Tommy naar Seattle en reisde Ellie hem achterna. Benieuwd wat ze in de serie nu met Tommy zijn wraakgevoelens gaan doen.

Verder best een goede aflevering, maar schijnbaar zijn Dina en Ellie hier geen stelletje. Dat waren ze in de game dus wel. Dat ze niks hebben werd nog even benadrukt doordat Dina in de tent zei dat ze hetero was. Maar goed, die krijgen heus wel hun love story in dit seizoen of de volgende.

Ben benieuwd naar komende afleveringen. Dit is echt een serie waar ik wekelijks echt uit kijk naar de nieuwe aflevering.


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7318 berichten
  • 0 stemmen

Ik verwacht wel dat het vanaf volgende aflevering weer spannend gaat worden. Wel een beetje vaag wat er met die mensen gebeurd was die allemaal zo'n lidteken op beide kanten van hun wangen hadden, maar dat gaat komende afleveringen ongetwijfeld duidelijk worden. Ik vind het zo jammer dat het hele seizoen niet in zijn geheel geplaatst werd, want nu moet je telkens een week wachten. Ik hou er wel van als ik het nonstop kan blijven kijken. Maar ik heb ook weer niet het geduld om te wachten tot het seizoen compleet is. Maar het is een prima serie om te volgen.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.