• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.383 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.645 acteurs
  • 199.107 gebruikers
  • 9.378.044 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cadfael - Seizoen 1 (1994)

3,46 14 stemmen

Alternatieve titel: Mystery!: Cadfael

IMDb beoordeling: 8,1 (3.446)

Afleveringen: 4

Speelduur: 5 uur

Ontwikkeld door: Edith Pargeter

Met: Derek Jacobi, Michael Culver en Julian Firth

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Datum van release: zondag 29 mei 1994

Eerst uitgezonden op: ITV (Verenigd Koninkrijk)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Cadfael

Broeder Cadfael leeft al jaren teruggetrokken in een Benedictijnenklooster. Na een leven als koopman en kruistochtsoldaat heeft hij genoeg van zijn hectische leventje en besluit om, als monnik, zijn leven aan god te wijden. Hij gebruikt kruiden en planten om zieke broeders en dorps- en streekmensen te genezen. Hij beschikt over een fantastisch analytisch vermogen, ijzersterke logica en grote mensenkennis. De sheriff, Hugh Beringar, doet dan ook regelmatig een beroep op Cadfael wanneer hij radeloos klem zit bij de oplossing van misdaden of moorden in de streek. Cadfael heeft vaak genoeg aan een kleine aanwijzing om een heel ander licht op de zaak te werpen

Externe links

Afleveringen Seizoen 1 (1994)

  1. 1. One Corpse Too Many

    29 mei 1994 (1 uur en 15 minuten)

    Broeder Cadfael heeft zich teruggetrokken voor een rustig en religieus leven in de abdij van Shrewbury. Maar als in opdracht van Koning Stephen, 94 rebellen worden opgehangen, ontdekt broeder Cadfael tussen de lijken een lichaam van een vermoorde man. Hij heeft vier dagen om de misdaad op te lossen.

  2. 2. The Sanctuary Sparrow

    5 juni 1994 (1 uur en 15 minuten)

    De goudsmid van Shrewsbury wordt beroofd en voor dood achtergelaten. De lokale bevolking begint een heksenjacht op de hoofdverdachte, een jonge jongleur, die heeft opgetreden bij de trouwerij van de zoon van de goudsmid. Deze zoekt zijn toevlucht bij de abdij. Als Cadfael besluit om het voorval te onderzoeken , drijft er een tweede lichaam in de rivier de Severn.

  3. 3. The Leper of St Giles

    12 juni 1994 (1 uur en 15 minuten)

    Er zal een belangrijk huwelijk voltrokken worden in de abdij. De “gelukkige” zijn een mooi jong meisje en een machtige baron. Het is een gearrangeerd huwelijk zonder enige liefde. Als dan de baron net voor het huwelijk verdwijnt, krijgt Cadfael opdracht om de verdwijning uit te zoeken.

  4. 4. Monk's Hood

    19 juni 1994 (1 uur en 15 minuten)

    De stiefzoon van een rijke landeigenaar wordt onterft, en de erfenis wordt aan de abdij van Shrewsbury nagelaten. Als de man vervolgens vergiftigd wordt, krijgt Cadfeal de taak om het te onderzoeken. Hij is geschokt als hij ontdekt dat de vrouw van de vermoorde grondbezitter, een geliefde uit zijn jeugd is, die hij al in geen veertig jaar heeft gezien.

Reviews & comments

Er zijn bij dit seizoen nog geen berichten geplaatst.

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.