• 15.450 nieuwsartikelen
  • 176.453 films
  • 12.031 series
  • 33.676 seizoenen
  • 643.816 acteurs
  • 198.526 gebruikers
  • 9.341.901 stemmen
Avatar
 
Tom Hanks in A Man Called Otto
Foto: © ANP

Tom Hanks in A Man Called Otto
Foto: © ANP

De meeste films waarin je Tom Hanks kan zien, zijn over het algemeen wat zwaar en serieus. Daarom is het erg leuk om hem nu te zien als niet al te vriendelijke buurman in A Man Called Otto, een komedie die net na de jaarwisseling zal verschijnen. De acteur is in deze film niet meer de gezellige oom, maar juist iemand die je graag vermijdt. Behalve zijn nieuwe buren dan.

Het leven van Otto Anderson gaat sinds het overlijden van zijn vrouw eigenlijk nog maar om één ding: het klagen om de buren. Hij houdt zijn buurt goed in de gaten, en wanneer een van de buren iets doet dat tegen het zere been van Anderson is, laat hij dat weten ook. Otto haalt er plezier uit, maar wanneer er nieuwe buren intrekken verandert er iets. Hij lijkt niet veel gemeen te hebben met het levendige gezin, maar dan blijkt dat hij in zijn hoogzwangere buurvrouw Marisol zijn gelijke vindt. Zij probeert met Otto bevriend te raken, ondanks dat Otto hier eigenlijk helemaal geen zin in heeft. Een bijzonder komisch verhaal is wat er daarna volgt.

Een hertelling uit Zweden

Zoals de naam Otto Anderson je misschien al doet vermoeden, is de film eigenlijk een oorspronkelijk Zweeds verhaal, gebaseerd op een boek van Fredrik Backman. Dit boek is eerder ook al in het Zweeds verfilmd, maar in die vertelling heette de hoofdpersoon Ove in plaats van Otto. Die film werd een enorm succes, en was zelfs genomineerd voor de Oscar voor Beste Buitenlandse Film, als ook voor de Oscar voor Beste Make-Up en Haarstyling. Sony wil nu met Tom Hanks in de hoofdrol het succesvolle verhaal ook aan een wereldwijd publiek te verkopen. Naast Hanks zijn ook Mariana Treviño, Rachel Keller en Manuel Garcia-Rulfo in de film te zien.

A Man Called Otto verschijnt vanaf 3 februari 2023 in de Nederlandse bioscopen. De trailer voor de film vind je hieronder.

Reacties (4)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14401 berichten
  • 4455 stemmen

De meeste films waarin je Tom Hanks kan zien, zijn over het algemeen wat zwaar en serieus.

????


avatar van lang pee

lang pee

  • 3042 berichten
  • 1308 stemmen

Forrest Gump, Sully, Catch me if you can, Sleepless in Seatle, You got mail, Finch enz enz

wat zwaar en serieus??? Eerlijk gezegd vind ik dat u er serieus naast zit.....


avatar van jerome998

jerome998

  • 196 berichten
  • 1776 stemmen

lang pee schreef:

Forrest Gump, Sully, Catch me if you can, Sleepless in Seatle, You got mail, Finch enz enz

wat zwaar en serieus??? Eerlijk gezegd vind ik dat u er serieus naast zit.....

Sully is toch zwaar en serieus?


avatar van MissT

MissT

  • 61 berichten
  • 78 stemmen

Deze had niet nagemaakt hoeven worden. A man called Ove was fantastisch genoeg!