De horrorklassieker I Know What You Did Last Summer wordt door Amazon Prime opnieuw leven ingeblazen. In plaats van een film gaat het in dit geval echter om een serie die gebaseerd is op de iconische horrorfilm uit 1997.
Na het grote succes van I Know What You Did Last Summer in 1997 werden er nog twee vervolgen op de film gemaakt: I Still Know What You Did Last Summer en I'll Always Know What You Did Last Summer. De horrorfilm is gebaseerd op het gelijknamige boek van Lois Duncan uit 1973. De schrijfster was eerlijk over haar mening over de film: ze had er een hekel aan. Amazon Prime wil het horrorverhaal opnieuw vertellen, maar dan in de vorm van een serie. Sony Pictures Television gaat het project distribueren, terwijl het script en de productie in handen ligt van Sara Goodman.
Albert Cheng, COO bij Amazon Studios, is in zijn nopjes met de horrorserie: "De beste horrorfilms hebben altijd een schrikmoment in petto en deze I Know What You Did Last Summer-serie van Sara Goodman is een perfecte update van de iconische slasherfilm." Het is nog niet bekend wie er in de serie zullen spelen, of wanneer deze zal verschijnen op de streamingdienst.
Last Summer
In I Know What You Did Last Summer uit 1997 waren onder meer Jennifer Love Hewitt, Sarah Michelle Gellar en Ryan Philippe te zien. In de horrorfilm volg je vier tieners die besluiten een visser aanrijden op weg naar huis van een eindexamenfeestje. Om al het bewijs te laten verdwijnen gooien ze het lichaam in het water. Tot hun grote schrik krijgen de jongeren een jaar later één voor één anonieme briefjes. 'I know what you did last summer' leest de boodschap. De berichten lijken afkomstig te zijn van de visser die ze hebben aangereden en in het water hebben gegooid.
Bekijk hieronder de trailer van de absolute horrorklassieker uit 1997.
Reacties (0)