In deze MovieMeter Recap nemen we je in vogelvlucht mee langs het meest gelezen nieuws uit de wereld van films en series van vandaag. Onderstaand vind je de meest besproken onderwerpen uit de entertainmentindustrie die vandaag op onze site verschenen zijn, gebundeld in één artikel. Zo ben je binnen een paar minuten weer volledig op de hoogte van alle ontwikkelingen.
Horrorfilm 'Dashcam' hoort volgens 'onderzoek' bij de engste tien ooit
De nieuwe horrorfilm Dashcamvan regisseur Rob Savage is volgens onderzoek de achtste 'engste horrorfilm ooit gemaakt.' Dat blijkt uit een rapport van BroadBandChoices, een Brits bedrijf dat internetproviders vergelijkt. De film, met hoofdrollen voor Annie Hardy, Amar Chadha-Patel en Angela Enahoro, laat daarmee A Quiet Place Part IInet achter zich. Hele artikel lezen? Klik hier!
Sarah Michelle Gellar wil niets weten van 'Buffy'-reboot: "Nergens voor nodig"
Vanaf 1997 maakte Sarah Michelle Gellar furore als Buffy Summers in de serie Buffy the Vampire Slayer. Dit jaar is het twintig jaar geleden dat de serie stopte, en dus rijst de vraag op of er een reboot in zit. Voor de actrice is het een duidelijke zaak: zij hoeft er niets mee te maken te hebben. Toch kunnen de makers van een sequel wel op een andere voet verder, zo legt ze uit. Hele artikel lezen? Klik hier!
Hugh Jackman stelt dat wangedrag op set 'X-Men' nu niet meer kan gebeuren
Hugh Jackman loopt inmiddels al aardig wat jaren mee in Hollywood, maar toen hij voor het eerst als Wolverine aan de slag ging, was het de eerste film die hij maakte in Amerika. Daar maakte hij flink wat wangedrag mee bij regisseur Bryan Singer. Achteraf merkt de acteur dat Hollywood een grote verbetering heeft doorgemaakt, gezien dat niet meer zou kunnen gebeuren. Voor Jackman zelf is dat een heel plezierige gewaarwording. Hele artikel lezen? Klik hier!
Reacties (0)