De Amerikaanse regisseur Michael Bay, bekend van film als Bad Boysen The Rock, is betrokken bij de productie van de nieuwe titel Songbird, een pandemische thriller die losjes is gebaseerd op de coronacrisis waarin we ons momenteel begeven.
Volgens de Amerikaanse nieuwswebsite Deadline hebben de bekende regisseur en producent Michael Bay en voormalig Paramount-productiedirecteur Adam Goodman de handen ineen geslagen voor de productie van een nieuwe rampenfilm genaamd Songbird. De film zal worden geregisseerd door regisseur Adam Mason, bekend van Into the Dark, en is geschreven in samenwerking met Simon Boys. Het zou gaan om een thriller die leent van films als Paranormal Activityen Cloverfielden zich twee jaar in de toekomst afspeelt. Daarin is de coronapandemie waarin we ons nu bevinden nog altijd aanwezig en zijn lockdowns opnieuw ingesteld, omdat het virus zich verder heeft gemuteerd.
Budgetten
Bay is bekend van grote miljoenenprojecten zoals Armageddonen de Transformers-serie en is dus niet vies van films met een groot budget. Zijn laatste film als regisseur,6 Underground, was een groot succes op Netflix en beschikte over een potje van maar liefst 150 tot 170 miljoen dollar. Songbird daarentegen moet het met een veel kleinere som geld doen. Onbekend is om hoeveel geld het gaat, maar Goodman produceerde al eens de film Paranormal Activity waar slechts 15.000 voor nodig was. Beide producenten werkten sindsdien al 9 keer samen.
Wanneer de film te zien zal zijn, is nog niet bekend, maar de castingprocedure is inmiddels in gang gezet. Ook zullen de opnames tussen nu en vijf weken beginnen in het centrum van Los Angeles. Hoe dit zal verlopen in een tijd waarin nog altijd coronamaatregelen worden gehanteerd, is onduidelijk, maar naar het schijnt worden acteurs op afstand voorzien van begeleiding.
Reacties (0)